half life : lost coast...

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez SlaY^ » niedziela, 30 paź 2005, 18:48

Nie ma się co dziwić, jak jest taka grafika, że na takim sprzęcik 'jakoś chodzi' ;-)
Gierca qL ;-)
Avatar użytkownika
SlaY^
Ważniak
 
Posty: 249
Dołączył(a): środa, 27 lip 2005, 21:46
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez obv » niedziela, 30 paź 2005, 19:12

miodzio :wink:
Avatar użytkownika
obv
Dyskutant
 
Posty: 139
Dołączył(a): środa, 27 paź 2004, 18:45

Postprzez filomata » niedziela, 30 paź 2005, 19:38

:shock: ciekawe czy sam odpaliłbym chociaż na 1024
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Re: half life : lost coast...

Postprzez Owee » niedziela, 30 paź 2005, 20:17

oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR


co to za rozdzielczosc dzika i WTF is HDR ???
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: half life : lost coast...

Postprzez Ged » niedziela, 30 paź 2005, 20:35

Owee napisał(a):
oswald napisał(a):1280x800 2xAA 4xAF + HDR


co to za rozdzielczosc dzika i WTF is HDR ???

http://www.bit-tech.net/gaming/2005/06/ ... iew/1.html
Ged
 

Postprzez Slayer » niedziela, 30 paź 2005, 21:22

cholera trza bedzie pomyslec nad nowym kompem... w sumie przezylbym fakt iz half-life nie ruszy, ale Gothica III juz nie przeboleje :/
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kawon » niedziela, 30 paź 2005, 22:27

Rozdzielczosc to szerokokatna - W Halfie jest taka opcja
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Basketman » poniedziałek, 31 paź 2005, 10:46

Ta woda... :shock:
Basketman
V.I.P
 
Posty: 424
Dołączył(a): wtorek, 17 cze 2003, 14:08

Postprzez Owee » poniedziałek, 31 paź 2005, 16:02

oswald napisał(a):rozdzielczosc taka bo taki ekran... 17" 16:10 1440x900...niestety niewiele gier ma obsluge takiej rozdzielczosci... ale do codziennego uzytkowania ciezko mi sie teraz uzywa standardowej 17" 1280x1024


to co ty masz za lcdka ?

btw - ja tez mam problemy z niestandartową rozdzielczoscia na moim samsungu LE26R41B - jako że to jest 16:9 to na matrycy WXGA jakiej używa rozdzielczość jest 1366x768 - wiekszosc gier (pomimo żekomej PEŁNEJ zgodności i wsparcia dla DX9 lub bnawet DX8) ma niestety "na sztywno" zaprogramowane rozdzialczosci a co za tym idzie gry w 1024x768 są rozciągnięte i wygladaję trochę gównianie....

pierwszym tytułem który odpaliłem w 1366x768 było B&W2 - i wyglądało super !!!

ale tu pojawia sie kolejny problem - te ponad 300 pixeli to jednak 25% większe obciązenie dla grafili i mój radek 9800 już zaczyna lekko chaczyć :( czas na przesiadke na jakiegos 6800 lub 6800gt
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości