Stef@n napisał(a):Uri napisał(a):
ale i tak WoW > wszystko
święta prawdaale trzeba czekać co przyniesie Ghotic3 i Diablo3
gothic 3 ponoć ma [beeeep] engine i:
1) nie wygląda wcale dobrze
2) wyciska siódme poty nawet z najlepszego sprzętu
no, ale to w końcu tylko beta...
a ja chce Starcraft 2

ale trzeba czekać co przyniesie Ghotic3 i Diablo3 ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)