W Co Teraz Gracie

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez dejo » niedziela, 3 kwi 2005, 19:13

gralem w drivera 3 na kompa i stwierdzam zeby w to grac trzeba miec jakies super sprzet, a tak pozatym ot bardzo fajna gra tylko troche zabardzo podobna do GTA
dejo
Coś tam napisał
 
Posty: 54
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 09:08
Gadu-Gadu: 7381961

Postprzez Sandman » poniedziałek, 4 kwi 2005, 14:40

Conker's Bad Fur Day i Zelda: Ocarina's of Time na N64
Avatar użytkownika
Sandman
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): czwartek, 14 paź 2004, 19:05
Lokalizacja: kwiat ciszy...

Postprzez aluc@rd » środa, 6 kwi 2005, 13:04

Settlers 5
Top Spin
Avatar użytkownika
aluc@rd
Nowicjusz
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 5 lut 2004, 13:03

Postprzez black-_-heart » środa, 6 kwi 2005, 17:05

Gram teraz w Chłopaki nie płaczą, polecam. Warto wybulić te 2 dychy tym bardziej ze dodatkowo macie film na DVD.
black-_-heart
 

Postprzez Owee » środa, 6 kwi 2005, 22:14

silent hunter 3 - gra wymiata ! - trudno słowami opisać postęp jaki się dokonał od czasu drugiej częsci tej gry ! :shock: :shock: :shock:

a jakie morze !!! :wow: :wow: :wow: :wow:
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Slayer » czwartek, 7 kwi 2005, 10:16

Owee napisał(a):silent hunter 3 - gra wymiata ! - trudno słowami opisać postęp jaki się dokonał od czasu drugiej częsci tej gry ! :shock: :shock: :shock:

a jakie morze !!! :wow: :wow: :wow: :wow:


kurde opowiedz cos wiecej, bo moj komp tego nie pociagnie, wiec nie ma szans zebym w najblizszym czasie w to pogral :(

pozbyli sie wkoncu tych wkurzajacych bugow w grze? w dwojce bylo ich pelno
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez dziurawe kalesony » czwartek, 7 kwi 2005, 16:56

Moja ulubiona gra to " Kurka wodna "........ :lol:

Najbardziej lubię pierwszą część, ale następne też ujdą........ :lol:

I jeszcze Tetris........ :lol: , ale w to gram tylko na GameBoyu... :lol:


dziurawe kalesony
 

Postprzez szwagier » piątek, 8 kwi 2005, 10:00

Właśnie przeszedłem w skromny "tydzień" :"Ghost Recon" - jak ja lubie celowac w ruskich :mg:
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez filomata » piątek, 8 kwi 2005, 11:38

THPS4 i oczywiście Brood War :)
Avatar użytkownika
filomata
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): wtorek, 2 lis 2004, 16:20
Lokalizacja: ...

Postprzez Owee » piątek, 8 kwi 2005, 12:23

Slayer napisał(a):
Owee napisał(a):silent hunter 3 - gra wymiata ! - trudno słowami opisać postęp jaki się dokonał od czasu drugiej częsci tej gry ! :shock: :shock: :shock:

a jakie morze !!! :wow: :wow: :wow: :wow:


kurde opowiedz cos wiecej, bo moj komp tego nie pociagnie, wiec nie ma szans zebym w najblizszym czasie w to pogral :(

pozbyli sie wkoncu tych wkurzajacych bugow w grze? w dwojce bylo ich pelno


nawet w wersji 1.0 (a juz jest patch 1.2) nie zauwarzyłem niczego denerwujacego anie powodującego jakieś zwisy czy problemy z wyświetlaniem....

jednak najbardziej podobają mi sie trafienia torped - w czasie strzału kamera pokazuje w małym oknie w rogu wystrzelenie torpedy i jej droge aż do cely a potem trafienie i wybuch (lub nie jesli wystrzelisz ze zbyt bliska albo jesli topda sie nie zdetonuje - bo i tak bywa) w czasie wybuchu kamera przłacza sie na wudok zewnętrzny celu i wudać wielkie pieprzniecie i fajny stłumiony przez wodę wybuch - trafiony statek wtedy wykonuje fajne "bujnięcie" na przeciwną burtę :D

Fajne jest też to że nie ma stałej reguły co do ilości torped potrzebnych do zatopienia jakiegoś statku - wszystko zależy od miejsca trafienia - najbardziej uszkadzające są trafienia w sam srodek - ale jeśli trasisz w dziób lub rufę to musisz się liczyć z tym że będzie trzeba jeszcze odpalic conajmniej jedna torpedę w środek - mówię oczywiście o większych statkach - ale osobiscie miałem przypadek że musiałem na małego kupca zużyc az trzy torpedy bo napierw dwoma pierwszymi trafiłęm go w okolice rufy.... dopiero trzecia załątwiła definitywnie sprawę... a przeciez przy centralnym trafieniu wystarczają zwykle dwie no czasem jedna torpeda....

takze realizm gry jest naprawdę na wysokim poziomie jak i samo odwzorowanie gry - a gram przeciez na zaledwie 29% realizu rzeczywistego - mozna włączyc jeszcze całą kupę innych opcji utrudniających rozgrywkę !!! :brawo:

no i jeszcze jedna fajna rzecz - grając 1 flotą w 1939 fajnie nas żegnają w porcie - machają ludzie a orkiestra gra "dojczland, dojczland..." !!! :jupi:
Avatar użytkownika
Owee
Dyskutant
 
Posty: 133
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Morland » sobota, 9 kwi 2005, 10:30

Od wczoraj Morrowind. To już któreś z kolei podejście, żeby przejść tę grę. W końcu mi się uda :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez tomo » niedziela, 10 kwi 2005, 10:15

własnie zassałem SWATA 4 :twisted: zaraz instalacja i ogolna ocena :mg:

a ty kalinek nie wal sciem ze masz juz swata :lol: bo dopiero dzis sobie wezmiesz odemnie go :beer: i jakiego gibla przy okazji zbakamy :jupi:
tomo
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lip 2003, 19:15
Lokalizacja: ogrody

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości