Stef@n napisał(a):Celeron II 700 MHz
GeForce 2 MX/400 32 MB
253 sdram
320 łącze
będzie ciąć strasznie??
nie odpowiem ci, bo nie gralem na takim sprzecie
wejdz na http://www.guildwars.org.pl
tam na forum mozesz poczytac, bo sa pytania o sprzęt
miłej lektury


