Chater_ napisał(a):A WoW to co niby?
tylko najlepsza gra wszechczasów.
no, do czasu Warhammer Online

Stef@n napisał(a):kALiNeK napisał(a):tibia to jest syf, ta gra to zenada!! CS wciaga jak narkotyk oooo!!!a CS:Source jeszcze bardziej! ale nie jakas tibia!
widać że w WoWa nie grałeś

WZT napisał(a):kALiNeK napisał(a):tibia to jest syf, ta gra to zenada!! CS wciaga jak narkotyk oooo!!!a CS:Source jeszcze bardziej! ale nie jakas tibia!
CS????
I tak najlepszy jest saper i pasjans....
A wlasnie jak to jest z lagami na serwie od WOW-duze sa??????
I przy jakim laczy gracie ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość