no ja standardowo juz jakiegos czasu męcze tylko swoją konsolke ps2;)
-resident evil 4(ajjjjj trzeba poprzechodzic na 100%:P )
-prince of persia: the two thrones
-NFS: most wanted black edition
-call of duty 2
no i jeszcze pare innych
Hakkar, the Soulflayer, the Blood God of the Trolls.
bardzo nieprzyjemny koles, ale dlugo by pisac jego background wazne ze walka jest zabawna i niezle rzeczy mozna dorwac z jego scierwa
w sobotę 7-go stycznia 2006, a drugiej wizycie w Molten Core, <Eidolon> wyczyszcza rdzeń tak daleko jak moze - do Golemagga. Na przywolanie MajorHomo jeszcze nie mamy questa/reputacji. ale juz niedlugo... a wtedy gryzie ziemie. a po nim Ragnaros