Ta część przeszła jakoś tak obok ; |
Pytałem kumpli, którzy zarywali noce grając w Undergroundy, a teraz.. Kilku nawet nie przeszło, bo im się nie chciało.
A osobiście - gra mi się tak średnio podoba. Nie lubię arcadowych wyścigów.
Basketman napisał(a):Ta część przeszła jakoś tak obok ; |
Pytałem kumpli, którzy zarywali noce grając w Undergroundy, a teraz.. Kilku nawet nie przeszło, bo im się nie chciało.
A osobiście - gra mi się tak średnio podoba. Nie lubię arcadowych wyścigów.
( ja przy tej grze rozwalilem swoją kierke
)

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości