OGAME

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 14:28

SatH^Raa napisał(a):Baltazar nie offtopuj...

Co do ogame staram się omijać wszelkie gry, zwłaszcza te wciągające. Mimo, że brat mnie namawiał. :D


No Ogame na wyzszym poziomie wciaga na 24h niestety, na noc trza robic FS bo rano sie obudzisz i bedziesz ograbiny a Twoja flota bedzie zlomem :)

Pchel jaka masz flote? Chodzi mi jedynie o OW i Niszczyciele
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 14:39

No floty specjalnie to nie mam jedyne 65 OW
Poszedłem w obrone i kopalnie dopiero teraz sie zbroje
Mieszkam w względnie spokojnym miejscu więc nie potrzebowałem floty, wokół same noobki
wszedzie ziellono, całe green systemy albo sojusznicy , nie ma kogo kroić , a na dalsze wędrówki szkoda deuteru
Ogólnie powoli lecz z uporem rozwijam infrastrukture.
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 15:08

Gosc wlasnie pobil rekord - wyslal 4 sondy z 1 galaktyki do mnie na 4 :D Rekord odleglosci hehe, leje jego kolege wiec sie zainteresowal, ale szkoda mu bedzie deuteru zeby leciec :D Kilka dni by mu zeszlo :D
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 15:21

:twisted: Do mnie wszyscy z top 100 też mają daleko , ja się ukrywam na 5 galaktyce
na takie odległości same OW nie wystarczą , trza jeszcze deuter w transportowce upakować
więc misie siedzą w 1 , a ja mam spokój :)
Na jedynce to i tak pewnie są wymiatacze
Ile ma koleś punktów top 1 na UNI1?
u nas na 9uni 68371
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 15:26

na uni1

Miejsce Gracz Sojusz Punkty
1 kamikadze T W 314004
Baltazar Gąbka
 

Postprzez jAc_EnTy » środa, 1 cze 2005, 23:40

wlasnie sie zalogowalem ;) zobaczymy o co chodzi jutro :D nigdy w cos takiego nie grywalem :)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: OGAME

Postprzez Rymek_Hunter » sobota, 4 cze 2005, 23:56

Baltazar Gąbka napisał(a):OGAME

Gra ktos w to boska gre?

Mam dwa konta na universum 1 i universum 7 (na uni 7 - 750 miejsce na 10500)

To drugie chetnie opchne :)

ta gra mnie nie wciąga...
zagrajcie sobie w
GRA
co prawda 750 MB instalka ale warto :)
p.s ta gra bardziej mnie wciąga mmorpg

w 100% darmowa
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez jAc_EnTy » niedziela, 5 cze 2005, 13:10

Magnus napisał(a):
jAc_EnTy napisał(a):wlasnie sie zalogowalem ;) zobaczymy o co chodzi jutro :D nigdy w cos takiego nie grywalem :)


Które Universum?


4 :P powoli sie rozwijam ;)
Avatar użytkownika
jAc_EnTy
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 21:41
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » poniedziałek, 6 cze 2005, 13:50

gra ktos na uni7? Moge oddac za darmo troche surowcow!!!!!!
Baltazar Gąbka
 

Postprzez riverskg » wtorek, 27 gru 2005, 11:30

Uni 4
810547pkt
:]
gg4707670
riverskg
 

Postprzez GoRo » wtorek, 27 gru 2005, 23:37

ja tam na na 2 uni cisne... ;d

43129 (Miejsce 1858 z 6653)
Avatar użytkownika
GoRo
Twardziel
 
Posty: 90
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 16:14
Lokalizacja: K-g

Postprzez maciog » środa, 28 gru 2005, 23:48

własnie zaczalem grac zobaczymy jak to bedzie :D
maciog
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty

Postprzez maciog » środa, 4 sty 2006, 19:37

......cierpliwość = sukces :P to stwierdzam po paru dniach :D jak narazie tylko buduje i buduje !? dopiero co sie rozwijam jak jakiś sojusz czy cuś to zapraszam na universum 9 :P miłej zabawy................
maciog
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości