mówie wam tibia to straszny nałóg
ja kiedyś w to grałem nałogowo, ale na szczęście wyrwałem się z tego, bo uświadomiłem sobe jaka to strata czasu
kto nie widział tibi, niech nawet nie sprawdza co to jest,
kogo chca wciagnac w te gre znajomi, niech ich nie słucha,
a kto zaczął grać niech jak najszybciej przestanie
takie są moje rady
