OGAME

Gry on-line i nie tylko.. To miejsce do dyskusji na temat gier... Jeżeli uruchomiłeś serwer w sieci i zapraszasz do gry - napisz o tym.

OGAME

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 11:16

OGAME

Gra ktos w to boska gre?

Mam dwa konta na universum 1 i universum 7 (na uni 7 - 750 miejsce na 10500)

To drugie chetnie opchne :)
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 12:26

HEHEHE
oczywiście gram w tą "Boską gre" ale na UNI9 i wystarczy
ciekaw jestem czy ktoś z kablówki gra na 9
chętnie go pojade :) , nie ma to jak skopać swojego :twisted:
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 12:35

Noo nie pękaj :)

Podaj nicka na uni 9 to zobaczymy, jestem w pierwszej 200 to chętnie ci pomoge jak nie będziesz za daleko :) (ja mam nicka "Marianos")
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 12:53

Dla mnie jesteś "zielony" więc nawet Cię ruszyć nie mogę :> a szkoda :twisted:
Ale uważaj na moich kolegów z Insomni (ale pewnie tyż cie nie mogą ruszyć)
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:08

Pcheł napisał(a):Dla mnie jesteś "zielony" więc nawet Cię ruszyć nie mogę :> a szkoda :twisted:
Ale uważaj na moich kolegów z Insomni (ale pewnie tyż cie nie mogą ruszyć)


a co Wy sie tak wozicie na tym uni9 ze nawet ludzi z miasta chcecie lac co?
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 13:11

no co ty na żartach się nie znasz, ziomali bym nie ruszył :>
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:11

Pcheł napisał(a):no co ty na żartach się nie znasz, ziomali bym nie ruszył :>


:P

Na ktorym miejscu jest Wasz sojusz? I ile masz puntkow i miejsce
Baltazar Gąbka
 

Postprzez Pcheł » wtorek, 31 maja 2005, 13:16

sojusz INSOMNIA drugie miejsce
Marianos (czyli ja) 23434 (Miejsce 203 z 10857)
dla ciekawostki były kablówkowicz McBolo jest ze mną w sojuszu i też ma się nieżle
Pcheł
Rozgrzewa się
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 16:34
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McBolo » wtorek, 31 maja 2005, 13:24

i tu racja - tez gram i tez mam sie niezle - chociaz Pchel mnie juz przebil :)
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:32

widze ze chlopaki szalejecie :D Moj brat wymiata na uni1 a ja probuje na uni7 ale niedlugo bo chce sie pozbyc tego konta i grac tylko na uni1 (tam gram od kilu tygodni)

Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:
Baltazar Gąbka
 

Postprzez McBolo » wtorek, 31 maja 2005, 13:45

Baltazar Gąbka napisał(a):Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:


bo sie ukrywam :)
McBolo
Bywalec
 
Posty: 28
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:55

Postprzez Baltazar Gąbka » wtorek, 31 maja 2005, 13:47

McBolo napisał(a):
Baltazar Gąbka napisał(a):Dawno Cie McBolo nie widzialem :twisted:


bo sie ukrywam :)


Dalej w Wawie ukrywasz swoje gabaryty? :)
Baltazar Gąbka
 

Następna strona

Powrót do :: gry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość