mam problem (mam wgranego linuxa i kompletnie się na nim nie znam) chciałem zainstalować sobie GNU Gadu (gg dla linuxa) no i sciągnłem sobie wszystko fajnie tylko jak chcę otworzyc to wyswietla mi się coś takiego :
"Nie zainstalowano przeglądarki potrafiącej wyświetlać "/home/Maciej/gg2-2.2.8_UnderPL.org.tar.gz". "
a jak robię "otwórz za pomocą" to mam do wyboru aplikacja lub przeglądarka, tylko że nie wiem co z tym zrobic!@#!$@!$??? co mam zrobic zeby to otworzyc i zainstalować ?
