Jezus Marja, Boże Święty, czyli pomoc z Nortonem.

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Postprzez Slayer » czwartek, 20 paź 2005, 17:37

TISAJA napisał(a):Masz rację....nie próbowałam bez antywirusa.... i pewnie dlatego nie widzę róznicy....ale komp wykonuje moje polecenia bez opóźnień.I o to chodzi :D . A nawet kiedy siedzę na forum pojawia mi sie napis" Atak sieciwy HELKERN z nr ip.................. został zablokowany".....to chyba dobrze,ze mam antywiruska..... :D


hehe to Twoja piaskownica i Twoje zabawki, ja sie nie wtracam jedynie wyrazam swoje zdanie.
osobisice nie lubie antywirow, ale np. uzywam Firewalla ktory moim zdaniem jest 'mniejszym zlem' ;)
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Poprzednia strona

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości