quad napisał(a): Bruno fajna tapeta... tylko czemu tlo jest z q3???? q1 rzadzi!! DM4 rzadzi!
Popieram, Q1 rządzi!!! Zwłaszcza jeżeli chodzi o klimat trybu SinglePlayer. Multi ma... dobre, ale bardziej podoba mi się to w Q3.
...ale widzę, że się offtopic zrobił więc powróćmy do tematu: Bruno, skąd wziąść ten pasek z polprzezroczystym tlem, ten zaraz nad wskaznikiem MEMORY i CPU, i ten wskaźnik też.
żachu mam nadzieje że ten pulpit wyskakuje jak tylko ty sie zalogujesz szczerze mowiąc to takiego syfu jeszcze nie widziałem a zreszta widać że chłopak się spieszył nie no może gdzieś widziałem wiekszy syf, ale ty jestes gdzieś na 4 miejscu dopiero ]]]]]