Problem ze sterownikami...

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

Problem ze sterownikami...

Postprzez maciog » sobota, 9 lut 2008, 13:43

...Siema wszystkim może Wy mi pomożecie....Mam laptopa i mam problem ze sterownikami pod win xp...sterowniki sciągałem ze strony producenta, ale niestety nie moge zainstalować sterów od grafy od dzwieku i od USB....Pomocy może wy znacie jakąś stronę lub posiadacie sterowniki bo mnie to juz za przeproszeniem ch** strzela.....dzieki z gory...pozdrawiam...!!!
maciog
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 20 gru 2003, 22:21
Lokalizacja: Z murzyńskiej chaty

Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość