potrzebuje pomocy z odtwarzaczem

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

potrzebuje pomocy z odtwarzaczem

Postprzez minas » środa, 21 lut 2007, 10:12

Nie weim czy to dobry dział na moje wołanie o pomoc

nie weim jak to powiedzieć ale zawiesił mi się odtwarzacz mp4 i za chiny nie chce sie uruchomić ( bateria jest naładowana) gdzie mogliby mi to zrobić
nie wiem dokąd powinnam iść
nie mam karty gwarancyjnej i to własnie problem

prosze o pomoc.
najlepiej na gg 2285712
z góry dzieki
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Re: potrzebuje pomocy z odtwarzaczem

Postprzez kulA » piątek, 23 lut 2007, 08:57

minas napisał(a):Nie weim czy to dobry dział na moje wołanie o pomoc

nie weim jak to powiedzieć ale zawiesił mi się odtwarzacz mp4 i za chiny nie chce sie uruchomić ( bateria jest naładowana) gdzie mogliby mi to zrobić
nie wiem dokąd powinnam iść
nie mam karty gwarancyjnej i to własnie problem

prosze o pomoc.
najlepiej na gg 2285712
z góry dzieki

sproboj zrobic update softu, ja tak kiedys mialem ze swoim mp3, co chwile sie zawieszal, update softu pomogl na wszystko :)
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez rysio » piątek, 23 lut 2007, 13:57

apdejt sof tu...
pierwszych dwóch słów nie rozumiem... to "tu" brzmi znajomo... ale gdzie? ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez M@dF » piątek, 23 lut 2007, 14:10

Podlacz go do kompa i sformatuj na FAT a nie na FAT32. To wszystko.
Avatar użytkownika
M@dF
Dyskutant
 
Posty: 194
Dołączył(a): środa, 25 cze 2003, 17:17
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2045912

Postprzez minas » piątek, 23 lut 2007, 15:28

ale odtwarzacz nie chce rozmawiać zkomputerem
i co ja poradze. nie umiem tego zsformatować bo komp krzyczy że nagle on nie ma sterowników
jakie są sterowniki do zawieszonego odtwarzacza mp4??
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości