KaucZ napisał(a):Coś mi się władowało do systemu co regularnie co 5 minut otwiera mi okienko przeglądarki www z reklamą jakiegoś syfu... zna może ktoś jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tego gówna ?
ad-aware - wyczysci kompa z wszelkiego shitu - polecam!


a juz bylem tak zdesperowany ze chcialem takze formata robic