aurox w cenie...

Tutaj rozmawiamy na tematy dotyczące oprogramowania komputerowego... (Linux, FreeBSD, Windows itp.)

aurox w cenie...

Postprzez Karol » środa, 17 sie 2005, 13:07

Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez r00t » środa, 17 sie 2005, 13:19

...jaki ROTFL.. ? ...to jest dla tych którzy chą mieć system szybko na swoim biurku i przy okazji chcą wesprzec projekt.. możesz poczekać.. i kpuć za 35 zł.
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Karol » środa, 17 sie 2005, 13:24

r00t napisał(a):...jaki ROTFL.. ? ...to jest dla tych którzy chą mieć system szybko na swoim biurku i przy okazji chcą wesprzec projekt.. możesz poczekać.. i kpuć za 35 zł.


Zastanawiam sie ile osob kupi za 600 w momencie kiedy moga wydac 35zl... Nawet jezeli faktycznie rozchodzi sie o wsparcie projektu... Swoja droga jak wspomnial znajomy "ciekawy rodzaj autoreklamy"...

r00t napisał(a):...jaki ROTFL.. ?

Zwyczajny...
Avatar użytkownika
Karol
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:49
Lokalizacja: /dev/tty1

Postprzez r00t » środa, 17 sie 2005, 14:16

...a jaki sens jest w robieniu aut na zamówienie.. skoro można sobie dużo taniej kupić seryjny wóz...

ps. wszystko ma sens....
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez SAVARY » czwartek, 18 sie 2005, 00:34

Wszystko podobno zależy od jakości :wink:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez marek » poniedziałek, 29 sie 2005, 11:51

WZT napisał(a):... co jest lepsze :
AuroX czy moze najnowsze dzielo Madreka????

tyle odpowiedzi ilu użytkowników, np.
r00t powie Slackware, Karol Gentoo, ja ostatnio spadłem z Mandrake'a na Ubuntu. Sam musisz zdecydować. Poszukaj informacji na: http://jakilinux.org/news.php
Avatar użytkownika
marek
V.I.P
 
Posty: 410
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 18:01
Lokalizacja: sda6

Postprzez SzOpEn » poniedziałek, 29 sie 2005, 12:41

joshua własnie przeglądam tą strone bardzo ciekawa. Coraz bardziej się zastanawiam nad Linuxem i własnie takze nie wiem którego wybrać. Może wy pomożecie. Komputer używany bedzie w domu, czyli gg, granie, ściąganie, pisanie prac itp. Włąsnie jak jest z grami na linuxie ?



Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
SzOpEn
Ważniak
 
Posty: 243
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 20:05
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: software

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość