[Sprzedam] SE K750i na gwarancji !

Właśnie, jak w tytule. To jest miejsce gdzie możesz powiedzieć wszystkim co masz do sprzedania, lub co chcesz kupić czy zamienić.

[Sprzedam] SE K750i na gwarancji !

Postprzez krystian » poniedziałek, 3 gru 2007, 21:14

Witam.

Mam do sprzedania Sony Ericssona K750i w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym. Wszystko dziala bez zarzutu. Aparat posiada simlocka w sieci ERA/HEYAH (jeszcze ponad rok gwarancji). W sklad zestawu wchodzi: telefon, bateria, ladowarka, instrukcja, pudelko, paragon, karta gwarancyjna.

Cena: 420zl.
Jezeli ktos ma jakies pytania prosze pisac na GG 3002260 badz PM.
Avatar użytkownika
krystian
Twardziel
 
Posty: 109
Dołączył(a): sobota, 26 lip 2003, 10:57
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 3002260

Powrót do :: sprzedam, kupię, zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości