MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

MarcinR__gAleria....

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 4 kwi 2005, 16:16

1.
Obrazek
2.
Obrazek
3.
Obrazek
4.
Obrazek
5.
Obrazek
6.
Obrazek
7.
Obrazek
8.
Obrazek
9.
Obrazek
10.
Obrazek
11.
Obrazek
12.
Obrazek
13.
Obrazek
MarcinR
 

Postprzez black-_-heart » poniedziałek, 4 kwi 2005, 17:01

jedynie 5 mi sie podoba

jakim aparatem pstrykasz ?
black-_-heart
 

Postprzez Sato » poniedziałek, 4 kwi 2005, 18:28

2 i 5 spoko... na 5 troszke maska samochodu psuje ostateczne odczucie... ale mimo to jest fajne ;)
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez dziurawe kalesony » poniedziałek, 4 kwi 2005, 22:05

Nie przedobrzyłeś z kolorami ? Szczególnie 1 i 2 .
Na niektórych za dużo ziarna.
Najbardziej podobało mi się 12, trochę mnie oślepiło, ale może byc ;)
dziurawe kalesony
 

Postprzez Sato » wtorek, 5 kwi 2005, 03:14

dziurawe kalesony napisał(a):
Na niektórych za dużo ziarna.


ziarna? to co widac na zdjeciach to efekt wyostrzania i silnej kompresji... a nie ziarno :P
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez Morland » wtorek, 5 kwi 2005, 06:22

7, 8, 11 - super zdjęcia :)
Avatar użytkownika
Morland
Weteran
 
Posty: 518
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 15:11
Lokalizacja: z nocnika

Postprzez SAVARY » wtorek, 5 kwi 2005, 21:11

7 zdjęć bardzo mi się podoba! pozostałe mniej ale też są dobre, jedynie drugie zdjęcie jest takie bez duszy. Jedno jest pewne masz duży talent (wg. mojej oceny oczywiście) :wink: Rozwijaj go, jesteś na dobrej drodze.
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » czwartek, 7 kwi 2005, 17:23

5 i 6 to moi faworyci. moim zdaniem dobrze, ze pokazales maske samochodu. jest pewne odniesienie. i czuc bardzo lekka dynamike w tym zdjeciu. bez maski zdjecie bylo by nudne

btw nie wyostrzaj tak strasznie. mewy naturalnie nie wdziewaja ramek :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » piątek, 8 kwi 2005, 09:45

:P Nio z ta ostroscia to troche miejscami przesadzilem ... ale to byla ogolnie zabawa z ostroscia ... :] i wyszlo calkiem pozytywnie .. :]

[ Dodano: 2005-04-08, 14:03 ]
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2005-04-13, 15:56 ]
ZDJECIA te sa odrobine nie dokladne moim zdaniem brak czasme ostrosci ale jeszcze troche wytrzymam , aparat i slabe mozliwosci przy fotografowaniu nocnym ..
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek

mercedes kolegi
Thx M.j
MarcinR
 

Postprzez dziurawe kalesony » środa, 13 kwi 2005, 15:32

Masz rację, ostrości zero, nie masz mniej zamazanych? A ta beczka to co? Czymś szczególnym się wyróżnia, że jest na tylu zdjęciach z każdej strony ?
dziurawe kalesony
 

Postprzez MarcinR » środa, 13 kwi 2005, 19:51

dziurawe kalesony napisał(a):Masz rację, ostrości zero, nie masz mniej zamazanych? A ta beczka to co? Czymś szczególnym się wyróżnia, że jest na tylu zdjęciach z każdej strony ?



szczerze chccesz wiedziec to drugiej takiego w kolobrzegu , moze i nawet powiecie nie ma .. :] 2400 diesel itp itd super stan :] super super stan gdyby nie lekka korozja w 3 malych miejscach to by bylo cudo .. ale idzie na blacharke :] a co do zdjec to nic tu nie pomoze statyw ani bezruch ... to jest aparatu wina ...<szczerze>
MarcinR
 

Następna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości