MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez yennefer » niedziela, 5 cze 2005, 11:56

zdjecia : Coraz blizej do zachodu oraz ostatnie - sa swietne! podoba mi sie swiatlo i morze wyglada jakos tak... inaczej :ok: (a na ostatniej mam wrazenie, jakby to byla jakas dzika plaza na egzotycznej wyspie ;))
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez MarcinR » niedziela, 5 cze 2005, 15:57

NataliaW napisał(a):Te KfItECki to tak troche ni w pieć, ni w biedronke wśród tych mrocznych kadrow.... :P

Podoba mi się 4 fota... :roll:

:girl2:


nIO TE kfitecki :P :) niedosc ze nie wyszly .. to jeszcze nie pasuja... zgadzam sie :]
A 4 fotka mi tez sie podoba :oops:
MarcinR
 

Postprzez Garis » poniedziałek, 6 cze 2005, 06:56

Zaciekawilo mnie jedynie "Slonce". Ciekawy refleks świetlny wyszedł i kadr też przyzwoity. Na drugim miejscu "Coraz blizej do zachodu". Mroczne foty też mają swój klimat :) Generalnie całość łączy się w ucieczkę przed wściekłym psem o zachodzie słońca przez las :) Brakuje tylko stada kruków na niebie i jeden, który wydziobuje oko, gdy już tak leżysz bezwładnie sparaliżowany strachem... :shock:
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:11

:) Pierwsze zdjecie nowy aparatem ... ;/ nie do konca wyszlo ... ale pierwsze dlatego tu laduje ..
Obrazek
:twisted: musze sie nauczyc go obslugiwac bo sie zaczelem :oops: ZastanawIac ??? do czego to wszystko sluzy . :oops: :help:
MarcinR
 

Postprzez Garis » poniedziałek, 6 cze 2005, 21:34

MarcinR, jaki masz nowy aparat :?: :?: :?:
Garis
Twardziel
 
Posty: 107
Dołączył(a): piątek, 19 lis 2004, 12:36
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 10:50

Garis napisał(a):MarcinR, jaki masz nowy aparat :?: :?: :?:


Canona 350d :|

[ Dodano: 2005-06-07, 11:51 ]
SatH^Raa napisał(a):
MarcinR napisał(a)::) Pierwsze zdjecie nowy aparatem ... ;/ nie do konca wyszlo ... ale pierwsze dlatego tu laduje ..

Prawde mówiąc w ogóle nie wyszło. Ostrość masz chyba dokładnie tam gdzie jej nie chciałeś mieć. :D

;/ no niestety :evil: teraz moja ukochana lektura na najblizsze tygodnie jest instrukcja obslugi .. :doh:
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » wtorek, 7 cze 2005, 12:21

Obrazek
:lol:
MarcinR
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość