Fido - rowniez galeria zdjec..

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez Mafi » niedziela, 14 maja 2006, 08:00

[center]***[/center]
Te "ptaki" to zarąbiście Ci wyszły- bardzo mi się podoba ta fotka :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez FiDo » środa, 17 maja 2006, 00:34

kilka fotek zrobionych podczas pierwszego otwarcia Manufaktury (najwiekszego centrum handlowego w europie).

rozwiesza pranie
Obrazek

Obrazek

niektore budynki wygladaja od wewnatrz jeszcze niestety tak:
Obrazek

ale koncerty i pokazy byly pierwsza klasa:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

fajna mam kamizelke? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 17 maja 2006, 01:16

cd, ocelot

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » środa, 17 maja 2006, 01:42

FiDo - świetne te czarno-białe zdjęcia! :ok: no i Ocelot.. :szczesliwy:
byli na występach w Łodzi?
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Sato » środa, 17 maja 2006, 01:52

czarno-biale fotki superanckie!
co to za wystepy byly?
Avatar użytkownika
Sato
Dyskutant
 
Posty: 198
Dołączył(a): niedziela, 29 cze 2003, 22:24
Lokalizacja: z Marsa :)

Postprzez kurczaczek » środa, 17 maja 2006, 07:40

Siuuuper :szczesliwy:
Bardzo mi się podobają, serio Fidziak :tak: [smilie=snap.gif]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez FiDo » środa, 17 maja 2006, 17:49

yen, byli wlasciwie na jednym wystepie tylko :)
Sato, to byly wystepy z okazji otwarcia Manufaktury Lódzkiej. specjalne przyjecia i wystepy dla vipow. niestety nie wiem co to za zespol. wygladalo to mniej wiecej tak: jedzie ciezarowka ze sprzetem naglasniajacym na przyczepie, siedzi tam rowniez zespol z instrumentami i wokalistka, ktora emitowala jakies diabelskie spiewy (a glos miala fenomenalny). za samochodem wedrowala zgraja pomalowanych facetow niosacych, toczacych beczki i wrzucali do nich petardy. rzucali beczkami, rzucali petardy. doskakiwali do widzow, krzyczeli do nich, wystawiali jezyki. jakis koles podpalil blaszanego swiniaka i ciagnal go lancuchem. wkolo pelno dymu, huki na okraglo i lal deszcz. wszystko to skladalo sie na niesamowity klimat, ktorego dlugo nie zapomne. wszystkie wystepy, ktore tam widzialem byly niesamowite. dzis bylo oficjalne otwarcie Manufaktury dla mas. tym razem wystapuje jedynie kaja i sistars (+jakies supporty). ale nie ide tam, bo to juz takiego wrazenia na mnie nie zrobi :))
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » środa, 17 maja 2006, 22:17

hehe, niestety do vipa mi daleko. poki co musialem sie zadowolic plakietka z napisem 'artysta' :lol: w DUZYM cudzyslowiu :lol: robilismy tam pewna akcje, a te zdjecia strzelilem przy okazji.
a na otwarciu mieszkancow rowniez bylem :) nawet zrobilem zakupy ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 20 maja 2006, 17:57

a dzisiaj troche z innej beczki. warsztaty na festiwalu foto. mozna bylo sie pobawic lampami i.... modelkami :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

jedne byly z radio-wyzwalaczem, inne bez. dlatego niektore sa lepszej jakosci, inne gorszej.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » sobota, 20 maja 2006, 19:33

Pani na focie 1-wszej... jaaa....yyy... po prostu..yyy... bossssska :roll: Ta na fotkach od 5-tego... no fenomenalna... jaaakie usta.... ach...
Gratuluje FiDo !! :P
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez yennefer » sobota, 20 maja 2006, 19:33

:shock: no brak słow... niesamowite zdjecia :!: :prosze:
dla mnie najlepsze to 2,3,5,8 ;)
p.s. a skad wziales modelki, jesli mozna wiedziec? :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez redlovebloodgirl » sobota, 20 maja 2006, 19:40

yennefer napisał(a): p.s. a skad wziales modelki, jesli mozna wiedziec? :P


to nie Fido wzial modelki tylko one wziely Fida :P

a tak na serio to zdjecia piekne :) tylko nie wiem komu zazdroscic-modelkom czy tobie ;) :lol:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez FiDo » sobota, 20 maja 2006, 19:42

dzieki, ale przy profesjonalnych modelkach ciezko jest skaszalocic zdjecie o ile technicznie sie w miare do tego podejdzie.

yen, w ramach festiwalu fotografii sa organizowane warsztaty. na kazdy moglo sie zapisac ok 10 osob. udalo mi sie wcisnac na dwa warsztaty. pod okiem oftografa Glamour i pani dziekan z mojej szkoly (nie wiem w jakiej agencji pracuje). jedynie pierwsza fota jest z warsztatow Glamour. musze przyznac, ze dowiedzialem sie bardzo duzo :)

PS, szkoda ze nie mam mozliwosci technicznych (oswietlenia) zeby takie rzeczy w domu robic :/
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron