MarcinR__gAleria....

Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.

Postprzez MarcinR » środa, 26 paź 2005, 09:54

FiDo napisał(a):a nie masz jakichs zdjec tych zagrzewajek w czerwonych spodniczkach?:)
:lol: nie ale na nastepnym meczu zrobie takie specjalnie dla ciebie :D
MarcinR
 

Postprzez j0shu4 » środa, 26 paź 2005, 14:09

swiatelko troche padlo niestety....
dla porownania link http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=26172
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez j0shu4 » środa, 26 paź 2005, 14:23

Fido stary koniu spodniczek ci sie zachciewa
a tak na powaznie http://www.sebafoto.com/category.php?cat=76
mowisz i masz
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » środa, 26 paź 2005, 16:01

no, koszykarze mnie jakos malo interesuja :)) dzieki j0sh :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » środa, 26 paź 2005, 16:55

:lol: jak mi kupicie albo zrobicie zbiorke na obiektyw do zdjec sportowych np taki teleobiektyw z duzym ladnym zommmem to bede lepsze robil
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » wtorek, 15 lis 2005, 18:32

Obrazek
MarcinR
 

Postprzez FiDo » wtorek, 15 lis 2005, 20:07

zdjecie fajne :) ziarno zniose, ale wyglada jak przeostrzone znowu... i nie podobaja mi sie Twoje eksperymenty z ramkami. do samego zdjecia nic nie mam :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez MarcinR » wtorek, 15 lis 2005, 20:14

no bo tak nie mialo byc
zdjecie na chcialo mi sie wgrac ;/
i to mi sie nie podoba tez
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 15:21

Obrazek
takieg mam oto pomysla tylko musze to skonczyc
cos w stylu kroniki szkolnej
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 21:23

w sumie to licze na krytyke co by tu zmienic .... :evil:
MarcinR
 

Postprzez MarcinR » czwartek, 17 lis 2005, 21:26

WZT napisał(a):w czym?????
W tym plakacie??????
jesli tak to daj romziar wiekszy albo przynajmniej daj linka aby bylo cos wiecej widac na tym plakacie/...

to nie plakat to okladka (wiem ze prosta i amatorska )
:P
MarcinR
 

Postprzez FiDo » czwartek, 17 lis 2005, 21:28

w sumie nie jest zle... chociaz wydaje mi sie, ze powinienes trzymac sie kolorystyki loga swojej szkoly. troche rozpizdziel w tekscie, rozlatuje sie kompozycja, ale nie powinienem tego oceniac tak jak prace grafika... jest ok, ale moglo by byc lepiej. po prostu ;)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: inne dziedziny sztuki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość