TISAJA napisał(a):Mmmm.....fajna imprezka..... Z pokazu ostatnia pani najładniejsza,z drugiej serii zdjęć najfajniejsze jest to z tańczącą parą.... Fajnie
a mi sie najbardziej podoba pani z 3 i 4 zdjecia
Ewa z filmu Adam i EwaTISAJA napisał(a):Mmmm.....fajna imprezka..... Z pokazu ostatnia pani najładniejsza,z drugiej serii zdjęć najfajniejsze jest to z tańczącą parą.... Fajnie
Ewa z filmu Adam i EwaFiDo napisał(a):oto moje pierwsze proby z modelka w studio. tym razem aparat analogowy, sredni format. skany z negatywu 6x6 przykadrowany w komputerowy standard 640...
moj aparat sobie ledwo radzi ze slabym, zimowym swiatelem. poza tym Lodz mnie jakos zima nie interesuje
jasne, jest kilka zasad, ktorych sie powinno trzyac.. przede wszystkim trzeba uwazac zeby nie przeswietlic sniegu
nie bede sie za duzo w tej kwestii wypowiadal. pogadaj z Sath^Raa. on ma juz wiele fot zimowych za soba.Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość