. ba, nawet bym ci nie dal FiDo napisał(a):w kolobrzegu... w miejscu gdzie fotografiwanie jest zabronione, ale nie moglem sie powstrzymacu mnie w kolobrzegu?? a u ciebie to juz nie?!:)
),

ci kierowcy mogli
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość