Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez MarcinR » czwartek, 14 kwi 2005, 11:33

DO canona bedzie statyw .

ale to po maturze....
narazie zdjec nie robie bo <mi sie niechce > czekam na wene..

-
MarcinR
-
przez dziurawe kalesony » czwartek, 14 kwi 2005, 13:55
Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:
-
dziurawe kalesony
-
przez MarcinR » czwartek, 14 kwi 2005, 16:39
dziurawe kalesony napisał(a):Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:

powodzeniaa...............

-
MarcinR
-
przez dziurawe kalesony » piątek, 15 kwi 2005, 10:14
MarcinR napisał(a):dziurawe kalesony napisał(a):Może skoczysz na szrot i tam Cię wena dopadnie :lol:

powodzeniaa...............

Mogłabym być w najpiękniejszym miejscu na świecie...
Mieć najlepszy aparat świata....
Mogłaby mnie dopaść wena...
Ale i tak nic by z tego nie wyszło...
Ja po prostu nie potrafię robić zdjęć...
Pstrykam bo pstrykam...
Nie kumam o co chodzi z tym wszystkim...
Nie wiem co to jakieś balanse bieli, światło i inne cuda na kiju...
Używam jednego przycisku... I jest zdjęcie... A jak się okaże, że akurat nie ma na nim osoby/przedmiotu które chciałam uwiecznić, to robię jeszcze raz... 
-
dziurawe kalesony
-
przez MarcinR » niedziela, 24 kwi 2005, 17:57
[ Dodano: 2005-04-24, 19:06 ]To zdjecie jest bardzo wyostrzone <ale wlasnie oto mi chodzilo >

-
MarcinR
-
przez FiDo » niedziela, 24 kwi 2005, 22:18
nie bardzo kumam... dlaczego ci o to chodzilo?:)
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rymek » poniedziałek, 25 kwi 2005, 00:24
A myslalem ze tylko ja przesadzam z obrobka

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez MarcinR » czwartek, 28 kwi 2005, 19:36
takie to prezentuje panstwu dzisiejsze fotki , z wyprawy rowerkiem nad morze ... , nuda wialo nie mialem co robic do tego mgla i deszcz ..
1
2
3
4
5
6
7
8

-
MarcinR
-
przez Thomi » czwartek, 28 kwi 2005, 19:49
nic...tak to skomentuje.. nic mi nie podchodzi.. jakby te fotki duszy nie miały.. są takie jakieś.. ehhh

-

Thomi
- Rozgrzewa się
-
- Posty: 21
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:02
- Lokalizacja: 3city
-
przez MarcinR » czwartek, 28 kwi 2005, 20:13
poddam sie sam krytyce..
1-zwykle pstryk (nie wiem poco tu ja pokazalem..
2 - jak by bylo wiecej kolor + slonce wyszlo by naprawde dobrze ..
3- oto mi chodzilo wydma jest , tam cos jest , jest smutno
4- brak slonca ..
5- sam nie wiem
6- za male fale
7- podoba mi sie
8 - tez mi sie podoba

-
MarcinR
-
przez rymek » czwartek, 28 kwi 2005, 20:18
Fota z rowerem elegancka, nawet nie widac twoich sladow

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez Olcia » czwartek, 28 kwi 2005, 20:26
4 i 7 mi sie podoba...

-

Olcia
- Rycerz forum
-
- Posty: 1077
- Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57
przez FiDo » czwartek, 28 kwi 2005, 21:10
3 i 8 mi sie podobaja

maja cos.. lubie zdjecia zmiekczane o takich slabych barwach jak trojka.
pozwolilem sobie przykadrowac troche ostatnie zdjecie, jak masz cos przeciwko to mow, a wykasuje... oto jak ja bym to zrobil

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość