moja szczęka jeszcze nad morzem się turla.. 
marko napisał(a):Fido pierwsza rada sie przydała, podocinałem niektóre zdjecia i porównujac je
stwierdzam ze nabrały innego charakteru , ale o tym muszę myśleć przy robieniu zdjęć
FiDo napisał(a):a ile kosztuje was taka podroz??
marko napisał(a):. Spotykałem ludzi któży jeżdzili tak jak napisałeś i to mi się podoba mam już dwie osoby które były teraz ze mną i chcemy coś zaplanować sami , może jeszcze Kogoś zwerbujemy
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość