widac postepy, jednakże jedna rzecz od razu rzuca sie w oczy... 2,3,8,9 sa za ciemne... znikaja szczegoly w czarcnych plamach, np na tych konarach, albo pod mostem... mozna to latwo poprawic... delikatna korkta krzywą jasności lub przesuwajac wagi przy histogramie.. normalnie dwie minuty roboty, a efekt bylby lepszy...
sprawdzilem to sam na Twoich fotkach, wiec zeby nie bylo ze teoretyzuje...
oczywiscie nie wiem co mial autor na mysli, moze tak mialo byc... wiec to tylko sugestia... polecam sprobować
