Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez rymek » środa, 15 sie 2007, 23:15
No to jedziemy z koxem (=
Prosze o negatywne i pozytywne opinie
1. Łajba B/W
2. James Cook
3. Łajba
4. Żaglówka
5. Pirat
6. Latarnia
7. Wielka Brytania
8. Daleko ten ląd ...
PS. Dzieki Bruno za karte

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez HorHe » czwartek, 16 sie 2007, 06:36
EEEj no. Nie liczy sie ! Pobite gary ! Amator miał byc
Super fotki. Jedynka - ahh
Niech juz dojdzie ta karta. Bedzie zdrowa konkurencja

-

HorHe
- Dyskutant
-
- Posty: 162
- Dołączył(a): środa, 23 maja 2007, 16:56
przez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 08:56
HorHe napisał(a):Amator miał byc

No i jest (=
-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez j0shu4 » czwartek, 16 sie 2007, 12:12
wyrzuc te koszmarne ramki

-

j0shu4
- Moderator
-
- Posty: 1559
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 18:48
j0shu4 napisał(a):wyrzuc te koszmarne ramki

A co za grube mowisz ?

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez j0shu4 » czwartek, 16 sie 2007, 18:50
troche przytlaczajace , bardziej skupiaja uwage ramki niz zdjecia tak sadze
-

j0shu4
- Moderator
-
- Posty: 1559
- Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rymek » czwartek, 16 sie 2007, 20:17
WZT napisał(a):najbardziej mi sie podoba lajba z tej serii bw oraz zdjecie tej kobitki

To to tez pewnie Ci sie spodoba (=
9. Piękność

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rymek » piątek, 17 sie 2007, 06:15
slonkokg napisał(a):Rymcio, 1 i 9 mi się widzą

Ale Joshua ma rację, nie rób ramek, bo psują cały efekt

Ok ok juz takich grubych nie bede robil

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rymek » piątek, 17 sie 2007, 08:23
To moze od razu najlepiej nie rob zdjec

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
przez rymek » piątek, 17 sie 2007, 20:10
Spoko, spoko to dopiero pierwszy plener (=
Co ja sie mam z tym allegrowiczem, potrafi nie odpowiadac nawet tydzien czasu

W poniedzialek minie 3 tydzien ... No nic albo Bruno pozwoli mi pofocic na jego karcie albo poczekam jesczcze troche

-

rymek
- Twardziel
-
- Posty: 103
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 15:28
- Lokalizacja: Kołobrzeg
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości