Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Tisaja » niedziela, 3 wrz 2006, 13:04

WZT :lol:
Ja pamietam te piosenkę... jak byłam mała i ją piewałam to wszyscy padali ze śmiechu....
:spoko: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez rysio » poniedziałek, 4 wrz 2006, 22:39

[center]sinead o'connor - secret love

once i had a secret love
that lived within the heart of me
all too soon my secret love
became impatient to be free
so i told a friendly star
the way that dreamers often do
just how wonderful you are
and why i'm so in love with you
now i shout it from the highest hill
i even told the golden daffodils
at last my heart's an open door
and my secret love's no secret anymore
now i shout it from the highest hill
i even told the golden daffodils
at last my heart's an open door
my secret love's no secret
my secret love's no secret
my secret love's no secret ANYMORE
[/center]
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Tisaja » wtorek, 5 wrz 2006, 13:27

WZT
Tis moze kiedys razem na zlocie zaspiewamy????


:lol: :lol: Chetnie.. ale obawiam sie ,że wymiecie reszte ekipy... :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez rysio » wtorek, 5 wrz 2006, 14:25

NataliaW napisał(a):Katie Melua "Piece by Piece"....

Wpierw musi zniknąć(...)

Czy pani NataliaW sama tak ładnie pzretłumaczyła? :)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez rysio » wtorek, 5 wrz 2006, 16:32

jan wołek - czas rozpalić piec

Mrok, jak kosmaty pies. Patrz wrzesień już, czas rozpalić piec.
Posmutniało w ogrodzie i nagle postarzało się. Miałeś przecież być?
Autobus twój szedł. Wiem jest już późno.
Wróć w lampy ciepły krąg. Do szafy płaszcz. Jabłkami pachnie dom.
Przemoczony poeto siądź, skończ ten swój niezwykły wiersz.
Pusta kartka i tylko znów ogarek świecy.
Dla ciebie dziś kupiłam ten zielony szal.
Ostatnie jabłka z drzew postrącał wiatr, a miałeś zerwać.
Zbyt mało ciebie mam. Kilka mądrych zdań, to wszystko.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Tisaja » wtorek, 5 wrz 2006, 16:44

WZT napisał(a):
Tisaja napisał(a):WZT
Tis moze kiedys razem na zlocie zaspiewamy????


:lol: :lol: Chetnie.. ale obawiam sie ,że wymiecie reszte ekipy... :lol:

dobra czyli sie zgadzasz???? :D

Na nastepny zlot jak bedzie to wydrukuje tekst i razem zaspiewami oki :> :P ???


Oki... :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Tisaja » czwartek, 7 wrz 2006, 13:27

Szymon Wydra- "Życie jak poemat"

Dobrze jest
Jeżeli w życiu widzisz głębszy sens
Jeżeli robisz coś ze wszystkich sił
Byś dobrze żył
Dlatego poddaj się
Pragnieniu, które w Twoim sercu jest
Pokusie odkrywanej raz po raz
Na jakiś czas

Nasze życie będzie jak poemat
Trzeba tylko znaleźć dobry temat
Trzeba się odnaleźć w każdej chwili
Trzeba być
Tyle jeszcze drogi jest przed nami
Z tym, ze trasę wyznaczymy sami
Po co dalej w miejscu tkwić
Trzeba żyć

O ile łatwiej jest
Jeżeli wiesz co dalej robić chcesz
Jeżeli w swoim sercu serce masz
To jest Twój czas
I wtedy będzie tak
Jakby się nigdy miał nie skończyć świat
Jakby się nigdy miał nie skończyć dzień
Bo masz swój cel

Nasze życie będzie jak poemat
Trzeba tylko znaleźć dobry temat
Trzeba się odnaleźć w każdej chwili
Trzeba być
Tyle jeszcze drogi jest przed nami
Z tym, ze trasę wyznaczymy sami
Po co dalej w miejscu tkwić
Kiedy trzeba żyć


Nie rezygnujmy ze swych marzeń
Kto to wie, co jeszcze czas pokaże
Kto to może wiedzieć co się stanie choćby dziś
Nasze życie będzie jak poemat
Trzeba tylko znaleźć dobry temat
Trzeba się odnaleźć w nim
Aby być
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez RUDA » czwartek, 7 wrz 2006, 20:26

Maroon 5 » She will be loved
Beauty queen of only eighteen
She had some trouble with herself
He was always there to help her
She always belonged to someone else

I drove for miles and miles
And wound up at your door
I've had you so many times but somehow
I want more

I don't mind spending everyday
Out on your corner in the pouring rain
Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
She will be loved

Tap on my window knock on my door
I want to make you feel beautiful
I know I tend to get insecure
It doesn't matter anymore

It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
My heart is full and my door's always open
You can come anytime you want

I don't mind spending everyday
Out on your corner in the pouring rain
Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
She will be loved

I know where you hide
Alone in your car
Know all of the things that make you who you are
I know that goodbye means nothing at all
Comes back and begs me to catch her every time she falls

:serce:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez yennefer » piątek, 8 wrz 2006, 16:09

DKA - Wybacz

Wybacz ,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)

Zapamietaj te slowa,każde me tchnienie,każda ma myśl jest tylko dla Ciebie
Każde mrugnięcie,mój szept w Twoje uszy,Twych oczu nie zastąpi żaden z kruszców
Proszę popatrz ja naprawde Cie kocham,często zachowuje się jak prostak
Wybacz mi jakoś to wszystko naprawię,byś była dumna ze mnie i było tak zawsze
Przepraszam,że czasem moja wyobrażnia wybiega daleko w kraine błazna
Że myśli mam chore ale serce zdrowe,ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie
Zbyt często on może widzieć łzy w mych oczach i często on może mówić Ci że kocha
Ale ja taki jestem i chce być lepszy,musisz naprawde w te słowa uwierzyć

Wybacz,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)

Dla Ciebie naprawdę zrobiłbym wszystko,otworzył niebo i przyciagnął je blisko
Byś mogła po nim stąpać jak anioł,bo pragnę tak mocno Tobą sie zająć
Świat to nie zając i nie ucieknie,niech sobie trwają te chwile piekne
Bez nas to wszystko traci swój urok,bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro
Jesteś dla mnie poprostu królewną,jak Ci opisać gdy słowa bledną
A ja pisze ten tekst siedząc samemu,gdy jesteś tam,cały dzień w biegu
Życie jest jednak troszke za krótkie,by być oddzielnie,być w pojedynkę
Ale ja czekam tu i zawsze bedę,niech to co czuje zabrzmi wszędzie

Wybacz,wybacz prosze,że jestem taki,że czasem nie pozwole Ci żyć tu tak jak chcialabyś,chciałabyś(x2)

zakochałam się w tym kawałku od pierwszego usłyszenia...przepiękny tekst, fajne wykonanie, piękna dziewczyna w teledysku..
:zakochany:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Olga » piątek, 8 wrz 2006, 16:36

Nickelback 'Far Away'

This time, This place
Misused, Mistakes
Too long, Too late
Who was I to make you wait
Just one chance
Just one breath
Just in case there’s just one left
‘Cause you know,
you know, you know

That I love you
I have loved you all along
And I miss you
Been far away for far too long
I keep dreaming you’ll be with me
and you’ll never go
Stop breathing if
I don’t see you anymore

One my knees, I’ll ask
Last chance for one last dance
‘Cause with you, I’d withstand
All of hell to hold your hand
I’d give it all
I’d give for us
Give anything but I won’t give up
‘Cause you know,
you know, you know

That I love you
I have loved you all along
And I miss you
Been far away for far too long
I keep dreaming you’ll be with me
and you’ll never go
Stop breathing if
I don’t see you anymore

So far away
Been far away for far too long
So far away
Been far away for far too long
But you know, you know, you know

I wanted
I wanted you to stay
‘Cause I needed
I need to hear you say
That I love you
I have loved you all along
And I forgive you
For being away for far too long
So keep breathing
cause I'am not leaving you anymore
believe it,
hold on to me and never let me go.

:roll: Kocham ten kawałek ..... :zakochany:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości