czego obecnie sluchamy, co wyraża nasze samopoczucie?

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez Rymek_Hunter » środa, 1 cze 2005, 20:49

"Czekam na swój pogrzeb" hehehehehe Frontside rządzi :D słucham sobie właśnie :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez anula » środa, 1 cze 2005, 21:53

system of a down - B.Y.O.B. fajny kawałek :)
Avatar użytkownika
anula
Ważniak
 
Posty: 260
Dołączył(a): niedziela, 16 sty 2005, 17:21
Lokalizacja: miejscowa

Postprzez Peny » środa, 1 cze 2005, 22:15

U2 - how to dismantle... i oasis na dobranoc. moze dzis zaasne...?
dobranoc
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Sylwia » czwartek, 2 cze 2005, 10:50

Temple of the Dog :guitar: :mg:
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez cushu » czwartek, 2 cze 2005, 14:15

Shape Of My Heart - Sting
Na uspokojenie.. jeszcze tylko jakis kwiatek na oknie by sie przydal :wink:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez keeper » czwartek, 2 cze 2005, 14:41

white stripes i"seven nation army" i chyba stworzę listę osób, które mogą mnie dzisiaj pocałowac w d...
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kazió » czwartek, 2 cze 2005, 15:11

kombajn do zbierania kur po wioskach, troche przypomina mi pustki ... a moze to cos innego
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez cushu » czwartek, 2 cze 2005, 15:18

kazió napisał(a):kombajn do zbierania kur po wioskach, troche przypomina mi pustki ... a moze to cos innego

mi to bardziej przypomina negatyw pomieszany z myslovitz... ale slyszalem tylko wersje koncertowa..
(tak nawiasem mowiac podobno ich pierwsze koncerty byly w zupelnie innym klimacie). Swietni sa jak dla mnie.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Sylwia » czwartek, 2 cze 2005, 15:55

Pantera (Vulgar Display of Power - ale tylko... połowicznie)
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez yennefer » czwartek, 2 cze 2005, 18:02

Lacuna Coil przede wszystkim, teraz naszla mnie ochota na The Cranberries. so let's play it. :twisted:
"Suddenly something has happened to me
As I was having my cup of tea
Sunddenly I was feeling depressed
I was utterly and totally stressed "

...i jeszcze Dido - Here with me. :serce:
"Oh I am what I am
I'll do what I want
But I can't hide
I won't go
I won't sleep (...)
Until you're resting here with me.."
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez kazió » czwartek, 2 cze 2005, 18:58

cushu napisał(a):
kazió napisał(a):kombajn do zbierania kur po wioskach, troche przypomina mi pustki ... a moze to cos innego

mi to bardziej przypomina negatyw pomieszany z myslovitz... ale slyszalem tylko wersje koncertowa..
(tak nawiasem mowiac podobno ich pierwsze koncerty byly w zupelnie innym klimacie). Swietni sa jak dla mnie.


:D
mialem na mysli myslowic ale nie chcialem sie przyznac ze mi sie podoba cos podobnego :)
faktycznie zalatuje negatywem

mam buddha bar od 1 do 6 + emotion + Near Eastern Lounge + Beats + Badmarsh & Shri ,jak tto widzisz ?
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez cushu » czwartek, 2 cze 2005, 19:21

kazió napisał(a):mam buddha bar od 1 do 6 + emotion + Near Eastern Lounge + Beats + Badmarsh & Shri ,jak tto widzisz ?


Widze ze mowisz moim jezykiem :) :spoko:
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 2 gości