Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez kamila » wtorek, 29 lis 2005, 21:25

Pornografia i wszystko jasne.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » środa, 30 lis 2005, 00:34

Walk The Line - amerykanski... historia jednego z najwybitniejszych muzykow rocka lat '50 i '60.. lustrzane odbicie Rey`a powiedzialbym, ale mimo to film super. polecam.

Stoned - angielski.. historia zamordowanego rolling stones`a.. jego zycie prywatne, eksperymenty i relacje z budowniczym, ktory go pozniej zamordowal. polecam.. mogli jednak go troche ocenzurowac.. za duzo meskiego przyrodzenia w tym filmie

Moj Nikifor - polski. wspaniala gra Krystyny Feldman.. gra niezrownowazonego psychicznie malarza.. no wlasnie, malarza. nie malarke :) dlatego tez warto obejrzec.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez SAVARY » środa, 30 lis 2005, 18:20

Przypadkiem widziałem - Harry Potter i Więzień Azkabanu. :wink: :lol:
Avatar użytkownika
SAVARY
Terminator
 
Posty: 683
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 12:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Mafiarz » środa, 30 lis 2005, 20:26

a ja dzis bylem na harrym poterze i czara ognia i drugi raz obejrzalem sobie american pie 4
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez Mafiarz » czwartek, 1 gru 2005, 08:55

WZT napisał(a):American Pie4-kurde co za gowno ..... szkoda slow naprawde....


nie mow ze zly... bo fajna komedia :)
Avatar użytkownika
Mafiarz
Twardziel
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 7 cze 2004, 11:24
Lokalizacja: Moje Miasto

Postprzez yennefer » czwartek, 1 gru 2005, 13:42

Mafiarz napisał(a):
WZT napisał(a):American Pie4-kurde co za gowno ..... szkoda slow naprawde....


nie mow ze zly... bo fajna komedia :)


wszystkie te fajne komedie zostaly sparodiowane w "Not Another Teen Movie" ("To nie jest kolejna komedia dla kretynów"), swoja droga polskie tlumaczenie jest super, bo jej wymowa byla wlasnie zupelnie odwrotna. :lol:
ale uwazam, ze odtworcy glownych rol swietnie odtworzyli postacie glupkowatych nastolatków, jakich wiele w amerykanskich komediach. 8)
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez FiDo » piątek, 2 gru 2005, 11:17

Moj Nikifor - wspaniala gra Krystyny Feldman
The Queen Of Sheba`s Pearls - szwecja, wielka brytania. bardzo ciekawa historia zagubionej blizniaczki, ktora trafia przypadkiem do domu swojej prawdziwej rodziny i to w rocznice smierci swojej siostry. piekne malarskie zdjecia.
Wrozby Kumaka - tez fajny
Tsotsi - super film.. krecony w RPA. morderca strzela do kobiety i kradnie jej samochod. okazuje sie, ze w aucie bylo nie mowle. przygarnia je i sie opiekuje. motyw przemiany. wart uwagi
An Unfinished Life (Niedokonczone zycie) - hollywoodzka komercha. jednak calkiem fajna. tworcow kronik portowych. w rolach glownych robert redfort, morgan freeman, jenifer lopez i mis puchatek.
Father And Son - rosja,niemcy,wlochy,holandia. nudny jak flaki z olejem. milosc ojca do syna. zyja jak dwa pedalki. wyszedlem w polowie seansu z sali kinowej.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » sobota, 3 gru 2005, 22:35

A Wonderful Night In Split - fajny
Cala Zima Bez Ognia - bardzo dobry
Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady - fajny (w rezyserii Tommy Lee Johnes`a)
Drawing Restraint 9 - ciekawy film mowiacy obrazami. w obsadzie Bjork wraz z mezem.. film chory jak niektore jej teledyskow. sztuka, nie przeznaczony dla szerokiej widowni.
Accused - bardzo dobry dunski film. corka oskrazra ojca o pedofilizm
Jestem - swietny polski film o chlopcu, ktory uciekl z domu dziecka,polecam goraco
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 4 gru 2005, 02:15

Sympathy For Lady Vengeance (Pani Zemsta) - czyli trzecia czesc trylogii, w ktorej sklad wchodzi Old Boy (na pewno znacie). wyrezyserowany przez koreanskiego Tarantino :) brutalny i smieszny zarazem. OldBoya bije na glowe :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » niedziela, 4 gru 2005, 13:49

WZT napisał(a):
FiDo napisał(a):Sympathy For Lady Vengeance (Pani Zemsta) - czyli trzecia czesc trylogii, w ktorej sklad wchodzi Old Boy (na pewno znacie). wyrezyserowany przez koreanskiego Tarantino :) brutalny i smieszny zarazem. OldBoya bije na glowe :)


Wlasnie a jaki jest tytul 3 czesci??????
Old Boy
Sympathy For Lady Vengeance
a ten trzeci tytul to jak sie nazywa?


pierwsza czesc trylogii nosi tytul Sympathy For Mister Vengeance (Pan Zemsta)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości