
SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????
Ale to jest ten o Wietnamie ZAINTERESOWANA napisał(a):SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????
Masz rację, coś mi się pomyliło...Ale to jest ten o Wietnamie

yennefer napisał(a):ZAINTERESOWANA napisał(a):SAVARY napisał(a):A nie "między ziemią a niebem"????
Masz rację, coś mi się pomyliło...Ale to jest ten o Wietnamie
hmm, to nie chodzilo ci o film: Miedzy niebem a pieklem z R.Williamsem i A. Sciorra?![]()
no to w takim razie wszyscy mielismy na mysli inne filmy, tylko tytul musialas pomylic![]()
, ale ten drugi film też oglądałam - fajny
(ale moze to dlatego, ze mi dzis niewiele trzeba do szczescia
)


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości