James Francis Ryan napisał(a):"Zielona milę" na kompie oczywista ( jak ktos chce to dziś oglądać na TVN , to współczuję tych 20 reklam w trakcie 3 godzinnego filmu)
to jeszcze nic, wyobraz sobie ile reklam bedzie gdy POLSAT pusci Titanica
paranoja



![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
/oglądanie zajęło mi całą noc
/
/

