Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez kamila » piątek, 2 maja 2008, 12:28

"Hitman", no ślina mi leciała, siedząc wygodnie w fotelu przysnęło mi się to i ślinka poleciała.. :]
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez keeper » piątek, 2 maja 2008, 20:54

Obrazek


Po raz kolejny... Nie trzeba slow... [smilie=music.gif]
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez j0shu4 » piątek, 2 maja 2008, 21:46

obejrzałem dzisiaj z córką Mr.Magorium's Wonder Emporium
nadzwyczajnie niezwykły film , ostatni raz z takim zauroczeniem oglądałem Między Piekłem a Niebem
"..tato a jest druga część ? " :)
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Viru$ » niedziela, 4 maja 2008, 17:16

Josh, a zaliczyłeś "Willy Wonka i fabryka czekolady"? Jeśli nie, polecam ;)

Ja jestem po IronManie. Nie powiem nawet, nawet.
Oczywiście boleśnie przewidywalny, jak to filmy o hamierikańskich hirołach. Szczelanje, wibóchy... Ale efekciarski jak diabli.
Jedno co mnie zdrażniło to Samuel L. Jackson jako Nick Fury. Cholerna poprawność polityczna drażni niesamowicie, zwłaszcza w przypadku roli mr Fury ;)
Z lepszych informacji - przed seansem zapodali trailer HellBoya II - zapowiada się smakowicie, zwłaszcza że film popełnia Del Toro ;)
Avatar użytkownika
Viru$
Dyskutant
 
Posty: 154
Dołączył(a): piątek, 12 paź 2007, 22:37
Lokalizacja: Z nienacka...
Gadu-Gadu: 3365770

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez keeper » niedziela, 18 maja 2008, 20:44

http://www.youtube.com/watch?v=reDZgf5auXA Five Across the Eyes.... czyli podrecznik ,co robic a czego nie, kiedy na swej drodze spotkacie maniakalnego kierowce. Ja wam powiem czego nie robic. Najlepiej nie robic o tym filmu :?
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » czwartek, 22 maja 2008, 17:10

Obrazek

czyli Indiana w pogoni za kosmitami...
ta czesc mnie nie porwala.. a szkoda
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez rysio » poniedziałek, 26 maja 2008, 22:52

FiDo napisał(a):czyli Indiana w pogoni za kosmitami...
ta czesc mnie nie porwala.. a szkoda

ts? ;/
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez rysio » wtorek, 27 maja 2008, 08:20

SatH^Raa napisał(a):
rysio napisał(a):
FiDo napisał(a):czyli Indiana w pogoni za kosmitami...
ta czesc mnie nie porwala.. a szkoda
ts? ;/
Kino? :|
aha - nie wiedziałem że juz to grają. z kinami jestem na bakier ;)
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » czwartek, 29 maja 2008, 11:15

oczywiscie, ze kino [smilie=cowboy.gif]
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Peny » poniedziałek, 2 cze 2008, 01:53

FiDo napisał(a):(...)
czyli Indiana w pogoni za kosmitami...
ta czesc mnie nie porwala.. a szkoda

zaczne od tego, że gratuluje Harrusiowi kondychy. :spoko:
Poza tym powiem, że w filmie, pod koniec truszku przesadzili z fabułą... no, prosze.. kosmici? :maruda:
chociaz z drugiej strony... nie badzmy wybredni. Przeciez dzis filmy tworzone są by bawić... więc raczej jestem usatysfakcjonowana faktem, ze za te 15 zl moglam zobaczyc jak podstarzaly playboy soczyscie dokopuje żołnierzom armi CCCP, rzucajac raz po raz jakimis dowcipami. o tak :wink: :twisted:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » poniedziałek, 2 cze 2008, 06:46

Peny napisał(a):chociaz z drugiej strony... nie badzmy wybredni. Przeciez dzis filmy tworzone są by bawić...


zgadza sie. ale pierwsza trylogia Indiany ustanowila pewne zasady, ktorych powinni sie trzymac. byly rzeczy niemozliwe, ale objawialy sie bardziej w fantastyce niz "pseudo-realnosci." no jak mozna wyjsc o wlasnych silach z lodowki, ktora wlasnie zostala wykopana na dziesiatki kilometrow przez wybuch bomby nuklearnej sie pytam? :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez Peny » poniedziałek, 2 cze 2008, 08:34

FiDo napisał(a):
Peny napisał(a):chociaz z drugiej strony... nie badzmy wybredni. Przeciez dzis filmy tworzone są by bawić...


zgadza sie. ale pierwsza trylogia Indiany ustanowila pewne zasady, ktorych powinni sie trzymac. byly rzeczy niemozliwe, ale objawialy sie bardziej w fantastyce niz "pseudo-realnosci." no jak mozna wyjsc o wlasnych silach z lodowki, ktora wlasnie zostala wykopana na dziesiatki kilometrow przez wybuch bomby nuklearnej sie pytam? :twisted:

Do takich rzeczy zdolny jest tylko Indi... no i moze MacGyver... no i moze Chuck Norris :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez FiDo » poniedziałek, 2 cze 2008, 16:25

no nie, glowica nuklearna nie jest zdolna wykopac Chucka Norrisa. to Chuck Norris jest zdolny do wykopania bomby nuklearnej :wink:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: Fajny film wczoraj widziałem/am

Postprzez keeper » sobota, 21 cze 2008, 17:27

Obrazek
Jak to glosil napis na koszulce jednego z czlonkow zespolu Maryli Rodowicz :" Better blow job than No job". No ale on nie wiedzial, ze mozna jeszcze inaczej, na przyklad taki Bank Job. Palnik, lom, kilka minut strachu i "juz jestes w srodku, genialnie cicho jest" :wink:
A tak powaznie, historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Po tych wszystkich Italianskich Jobach przyszla pora na Angielska. Metody rozne, idea ta sama.
Dobre kino akcji. Polecam :)
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości