Fajny film wczoraj widziałem/am

Tutaj piszemy o filmie w szerokim znaczeniu tego słowa. Czyli o każdej jego odmianie. Jeżeli chcesz się podzielić wrażeniami lub masz ochotę napisać recenzję zrób to w tym miejscu. Jeżeli zajmujesz się filmem amatorsko to jest to dział dla Ciebie.

Postprzez Slayer » czwartek, 19 maja 2005, 21:35

James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą !!! STAR WARS to po prostu jest to !! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: Wyczesany w kosmos !!!!!!!! :spoko: :spoko: :spoko: :wow: :wow: :wow:


cholera chcialem sie zalapac na premiere w kineopolis ale nie pyklo :/
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez Mafi » piątek, 20 maja 2005, 06:42

"W 80 dni dookoła świata" (czy jakoś tak) z Jackie Chanem (czy jakos tak)... a film... hmm... noo jakiś taki :P bez rewelacji :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez James Francis Ryan » sobota, 21 maja 2005, 17:05

"Assassination of Richard Nixon " -film nienajgorszy , dobra gra Penn'a.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Postprzez Mafi » sobota, 21 maja 2005, 18:44

"Iniemamocni" hyhy :P całkiem znośny :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez voodoo3500 » sobota, 21 maja 2005, 21:53

James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą !!! STAR WARS to po prostu jest to !! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: Wyczesany w kosmos !!!!!!!! :spoko: :spoko: :spoko: :wow: :wow: :wow:


nic nie zastąpi miecza laserowego - nareszcie porządna akcja w porównaniu do mdłych dwóch pierwszych części - 8+/10 - koniecznie oglądać na dużym ekranie
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Olga » sobota, 21 maja 2005, 22:57

"Szkoła uwodzenia" ....... :spoko: ......... każdy chyba zna więc nic pisać nie muszę :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez ZAINTERESOWANA » sobota, 21 maja 2005, 23:20

voodoo3500 napisał(a):
James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą !!! STAR WARS to po prostu jest to !! :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: Wyczesany w kosmos !!!!!!!! :spoko: :spoko: :spoko: :wow: :wow: :wow:


nic nie zastąpi miecza laserowego - nareszcie porządna akcja w porównaniu do mdłych dwóch pierwszych części - 8+/10 - koniecznie oglądać na dużym ekranie


Właśnie dzisiaj byłam w kinie i popieram w całej rozściągłości :spoko: Jednakże film na pewno nie straci jak się go obejrzy na małym ekranie. Teraz komplet Gwiezdnych wojen dorównuje swoją "wspaniałością" Władcy pierścieni :lol: :jupi:
Polecam obejrzeć :!:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez keeper » niedziela, 22 maja 2005, 12:26

"Siostry Magdalenki" P. Mullana, czyli witajcie w najbardziej "świętym" zakładzie penitencjarnym na "Zielonej Wyspie". Niechciana ciąża, nieślubne dziecko, gwałt, a nawet atrakcyjność fizyczna, to "grzechy", za które młode kobiety w Irlandii trafiały do Azyli Magdaleńskich prowadzonych przez siostry miłosierdzia. Niewolnicza praca, upokorzenie graniczące z upodleniem, nawet kary cielesne i przede wszystkim samotność, to wyrok, jaki im odczytano. Akcja filmu osadzona jest w latach 60-tych, ale takie "zakłady", to nie odległa przeszłośc, ponieważ ostatni zamknięto z końcem lat 90-tych. W filmie Mullana poznajemy losy kobiet "wyklętych" przez rodziny i przez katolickie społeczeństwo. Film mozna nazwać paradokumentem, reżyser przed jego nakręceniem wysłuchał relacji kilku kobiet, które były "więźniarkami" azyli.
"Siostry Magdalenki" wywołały wielkie oburzenie wśród gorliwych katolików na całym świecie, niektórzy używali słowa: skandal, inni,że to: wstrętne. Potępione, ale nagrodzone: złoty lew w Wenecji.. Ja osobiście polecam.
Avatar użytkownika
keeper
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): niedziela, 2 lis 2003, 13:04
Lokalizacja: Tamworth
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Baltazar Gąbka » niedziela, 22 maja 2005, 12:38

Iniemamocni - 4 dni trawilem ale udalo sie obejrzec
Baltazar Gąbka
 

Postprzez cushu » niedziela, 22 maja 2005, 14:15

Niech gra muzyka na TVP Kultura. Fajny wypasiony film, taki folklorystyczny, chociaz czasem troche drazniacy amatorszczyzna aktorow, ale tylko czasem, bo ogolnie dodaje to autentycznosci. W ogole bania mala, a na koncu tez sa biale napisy na czarnym tle... Alufelgi.
Avatar użytkownika
cushu
Terminator
 
Posty: 763
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:38

Postprzez Slayer » niedziela, 22 maja 2005, 14:36

"Z podniesionym Czolem"... chyba najbardziej bajkowy film oparty na faktach autentycznych, jaki w zyciu widzialem... Jesli rekrutacja osob do sluzby w policji w USA wyglada tak jak na tym filmie, to szczerze wspolczuje Amerykanom, ja bym nie wychodzil z domu... Istny Dziki Zachod :D

film ogladalo sie calkiem przyjemnie, nic nowego nie wnosil, ale dalo sie wytrzymac.
Slayer
Terminator
 
Posty: 769
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:40
Lokalizacja: Nie wiem, ale po pijaku zawsze trafiam do domu

Postprzez kulA » niedziela, 22 maja 2005, 16:06

wczoraj bylem w kinie na SW, niby wiedzialem co sie stanie ale i tak film mnie zaskoczyl, nie wybaczylbym sobie gdybym wpierw go obejzal na ekranie komputera, to trzeba zobaczyc w kinie
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez James Francis Ryan » niedziela, 22 maja 2005, 16:52

"Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events " -bardzo fajny.Świetna gra aktorska Carrey'a,świetna muzyka i bardzo dobre efekty.
Avatar użytkownika
James Francis Ryan
Coś tam napisał
 
Posty: 66
Dołączył(a): czwartek, 5 cze 2003, 14:06
Lokalizacja: Kamino

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość