James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą! STAR WARS to po prostu jest to
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wyczesany w kosmos
!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
cholera chcialem sie zalapac na premiere w kineopolis ale nie pyklo

James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą! STAR WARS to po prostu jest to
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wyczesany w kosmos
!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą! STAR WARS to po prostu jest to
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wyczesany w kosmos
!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
voodoo3500 napisał(a):James Francis Ryan napisał(a):"Star Wars Episode III" - byłem,widziałem i nie znam słów aby opisać wspaniałość tego dziełą! STAR WARS to po prostu jest to
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wyczesany w kosmos
!!!!!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
nic nie zastąpi miecza laserowego - nareszcie porządna akcja w porównaniu do mdłych dwóch pierwszych części - 8+/10 - koniecznie oglądać na dużym ekranie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość