Polecam..sluchajcie i ogladajcie ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Polecam..sluchajcie i ogladajcie ![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
keeper napisał(a):Czy bede ogladac w tym roku Oscary? Oczywiscie,ze nie, w lozku bede..spac. Ale poloze sie z mysla,ze faworytem w tym roku moze byc Juno.... Film jest lekki jak piorko, chociaz podejmuje ciezki temat. Postacie ,jak wspomnial wyzej rysio, zagrane niesamowicie, naturalnie, prosto, masz wrazenie,ze wszystko rozgrywa sie w twoim pokoju, a ty siedzisz i chichoczeszPolecam..sluchajcie i ogladajcie


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości