trochę? ja tam zwijałam nogi, żeby nie popuścićFiDo napisał(a):w koncu sie troche posmialemkamila napisał(a):"Simpsonowie"![]()
, a w piątek zrobie sobie scene z Bartem, tylko, że ja nie mam problemu 
trochę? ja tam zwijałam nogi, żeby nie popuścićFiDo napisał(a):w koncu sie troche posmialemkamila napisał(a):"Simpsonowie"![]()
, a w piątek zrobie sobie scene z Bartem, tylko, że ja nie mam problemu 

FiDo napisał(a):tej akurat jeszcze nie widzialem

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości