W każdym razie film był dobry, ale mnie nie wzruszył aż tak bardzo. i Tyle. Jedno płaczą na Kubusiu Puchatku inni na Pszczółce Mai. 


Mafi napisał(a):nie jednej osobie na świecie zmarło rodzeństwo... nie jedna osoba na świecie wyszła z uzależnienia...
mozesz mi wierzyc, ze gdybys byla osoba, ktorej zmarlo rodzenstwo, ktora miala (ma) problemy rodzinne na tle narkotykow, alkoholu, bylabys o wiele blizej placzu niz jestes teraz. kwestia ustosunkowania sie do tych problemow. jesli nie mialas z nimi bliskiej stycznosci, przelatuja Ci kolo ucha/oka.
) niektorym wystarczy dobra wyobraznia
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości