Euroliga

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Euroliga

Postprzez Flo » piątek, 10 lis 2006, 09:40

Mialem wczoraj okaze ogladac mecz Olympiakos - Prokom.

Widzialem przed meczem kilkunastu optymistow, ale panowie z czym do ludzi?

Nie mozna walczyc z Olympiakosem z takim strachem.

Penn, Acker i Domercant jechali jak chcieli, a wysoki i bardzo skoczny Stack brylowal na desce i na bloku. Maja szczescie ze slabiej zagral Sofo czyli Baby Shaq. Pod koniec nawet rezerwa sie rozgrywala w Olympiakosie.

Slaba gra Andersena ktory lapal tylko faule na Stacku i Sofo. Wojcikowi tez brakowalo umiejetnosci w obronie. Slanina rzucal za 3 ale co z tego? Hukic bezbarwny. Hamilton swietny obronca szybko faule polapal. Dobrze klepal Atkins, Dalmau sie gubil. Nie mieli szans wygrac ani przegrac nisko.

No ale optymista trzeba byc, mimo porazki z Efesem i Olympiakosem. Rozjechali Le Mans, jeszcze 2 druzyny trzeba ograc zeby awansowac do Top 16.

A hala Olympiakosu piekna, ogromna - w TV widzialem w wewnatrz a na zywo bedac w Pireusie widzialem z zewnatrz.
Flo
Arcymistrz

Gadu-Gadu: 0

Postprzez kulA » piątek, 10 lis 2006, 10:44

rozjechali Le Mans? pierwsza polowa to tak, jechali ostro, ale druga, a szczegolnie trzecia kwarta to juz niemal komptromitacja, staneli, Hamilton zszedl wiec nie mial kto kryc Gregory'ego a Cambell rzucal za 3 jak szalony, w koncowce Wojcik nie trafil dwoch wolnych myslac ze juz po strachu i prawie przez to nie przegrali, z nowych to tylko Hamilton robi na mnie wrazenie, reszta ciagle sie "ogrywa" z druzyna, mam wrazenie ze to jak narazie najslabszy euroligowy prokom, wojcik bez formy, dylewicz siedzi na lawce, kijewski ma duzo pracy przed soba ale na top 16 to raczej nie ma szans w tym sezonie, chyba ze wszyscy zaczan grac na miare swoich mozliwosci, wtedy moze cos z tego wyjdzie
kulA
Rycerz forum

Postprzez Flo » piątek, 10 lis 2006, 11:34

bierzesz zbyt doslownie moje slowa wiec tlumacze - rozjechali czyli wygrali. Nie chodzi mi o to ze wygrali wieloma punktami lecz ze w ogole wygrali :)
Flo
Arcymistrz

Postprzez QB » piątek, 10 lis 2006, 13:35

nie wiedzialem gdzie to dać,

gra ktos z was na http://www.kosz.pl ???????????
QB
Twardziel

Postprzez Stavro » piątek, 10 lis 2006, 13:46

Stavro
Rycerz forum

Postprzez QB » piątek, 10 lis 2006, 14:09

wszystkie ligi mozna stawiac??? czy lyko polska??

mi chodzilo bardziej o NBA, grajcie na kosz.pl :)
QB
Twardziel

Postprzez Stavro » piątek, 10 lis 2006, 14:58

QB napisał(a):wszystkie ligi mozna stawiac??? czy lyko polska??

mi chodzilo bardziej o NBA, grajcie na kosz.pl :)

na kwarcie jest dominet bank ekstraliga...
Stavro
Rycerz forum

Postprzez Konsul » piątek, 17 lis 2006, 21:21

Prokom wygrał z Dynamo, jest szansa cały czas na top16.
Konsul
Gwiazdor

Postprzez kulA » piątek, 17 lis 2006, 21:39

jak oni to zrobili ze z Dynamem wygrali i do tego nikt z Dynama nie zdobyl pona 10pkt to ja nie wiem, bylem wiecej niz pewien ze naszych rozjada, a tu mila niespodzianka :)
kulA
Rycerz forum

Postprzez Flo » piątek, 17 lis 2006, 22:27

kulA napisał(a):jak oni to zrobili ze z Dynamem wygrali i do tego nikt z Dynama nie zdobyl pona 10pkt to ja nie wiem, bylem wiecej niz pewien ze naszych rozjada, a tu mila niespodzianka :)

jesli pokonaja ich na wyjazdach albo urwa punkt komu innemu u siebie to wejdziemy do top 15. Wystarczy wypedzic 2 zespoly. Liczylem wlasnie ze bedzie to Dynamo i Le Mans, bo reszta to ekhm :twisted:
Flo
Arcymistrz

Postprzez Flo » czwartek, 30 lis 2006, 23:49

przyjechal wielki TAU, dolozyl Prokomowi i wyjechal. Jednak TAU byl do pokonania, oj byl ALE jak sie ma w skladzie takiego pokrake jak Hukic, Atkinsa ktory rzucajac wolne nie widzi kosza no i milionera Besoka, ktory jest wlasnym cieniem, a zapomnialbym o Masiulisie - chlopie skoncz grac w kosza.

Stary poczciwy Adas Wojcik swoimi firmowymi zagraniami trzymal wynik, Slanina rowniez ok - szkoda ze tylko jedna trojka

Generalnie mozna rzec: Pacesas wracaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
Flo
Arcymistrz

Postprzez Konsul » czwartek, 7 gru 2006, 19:44

I znów weteran Wójcik błysnął formą, co pozwoliło wygrać na gorącym terenie twórców pizzy i szpagetti. Także Prokom wciąż w grze.
Konsul
Gwiazdor

Powrót do :: sport