Ronaldinho dal popis

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Ronaldinho dal popis

Postprzez Flo » środa, 7 cze 2006, 14:20

klik


moj komentarz brzmi:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 7 cze 2006, 15:14

A co tu śmiesznego? Że powiedział: "by sędziowie rygorystycznie stosowali przepisy"?

Ale się uśmiałam... [smilie=yawn.gif] [smilie=yawn.gif] [smilie=yawn.gif] [smilie=yawn.gif] [smilie=yawn.gif]
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 7 cze 2006, 16:47

poczytaj komentarze, ja sie powstrzymam :lol:

Kod: Zaznacz cały
On przesadza:/ Myśli że jemu można wszystko :/ 
 
Gość sie poczuł faktycznie bogiem niech zagra sezon w anglii to sie nie pozbiera. Jak mu nie pasuje gra to niech biega po boisku z ochroniarzami.


Kod: Zaznacz cały
 niby czemu brazylia ma być lepiej traktowan.jak ktoś dąży do remiśów to jego sprawa.oni by chcieli tylko wygrywać.


Kod: Zaznacz cały
Rozumiem różne rzeczy,ale nie widzę powodu aby jednych piłkarzy lepiej traktować 
 
niż innych.Dla mnie wszyscy są wartościowi i wszyscy powinni byc tak samo dobrze pilnowani.Ideą sportu jest "fair play" i równość zasad...


Juz wiesz o co chodzi? :lol:

W futbolu nie ma rownych i rowniejszych. Mimo szacunku do majstersztyku Ronaldinho to ten apel jest smieszny
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 7 cze 2006, 19:02

Wiem o co chodzi. Tylko chyba moje poczucie humoru tego nie pojmuje...
Przeczytałam tylko to co w " " (jego słowa) i nic mnie tam nie rozbawiło, a to jak onet sobie to "zatytułował" i dodał własny komentarz do jego słów to inna historia... trzeba brać poprawkę. Więc...nie wiem co za popis dał Ronaldinho... nic takiego nie powiedział... Ale ja się nie znam...
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 7 cze 2006, 20:29

" Ale ja się nie znam..." - odpowiedz na tekst Mafi

Ptaku: smieje sie z bledow konkretnego piszacego news, a teraz smieje sie z tekstu pilkarza swiatowego formatu, ktorego prosba jest nie na miejscu.

Zgodze sie gwizdanie powinno byc obiektywne, ale teksty typu, gwizdzcie dobrze w meczu Brazylii to juz jest smiech na sali

Kod: Zaznacz cały
"Wszystkie drużyny czekają na nas i będą grały ze zdwojoną uwagą. To bardzo ważne, by sędziowie rygorystycznie stosowali przepisy. Wynika to z naszego stylu gry - przeciwko nam wszystkie zespoły głównie się bronią" - przyznał 26-letni Ronaldinho


No tego to onet sobie chyba sam nie wymysli co? Od kiedy to jakis pilkarz bedzie pouczal sedziow jak maja wykonywac swoja prace w meczach z Brazylia?

Ja nie czepiam sie tego ze ma byc gra fair, ale czepiam sie NAWOLYWANIA do odpowiedniego sedziowania w MECZACH BRAZYLII. Kumaju?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » środa, 7 cze 2006, 20:40

Flo napisał(a):" Ale ja się nie znam..." - odpowiedz na tekst Mafi


hę? no co... ? ja się nie znam, ale Ty przesadzasz... :lol: ja tam nic śmiesznego nie wyczytałam...
Flo napisał(a):"
(...) Od kiedy to jakis pilkarz bedzie pouczal sedziow jak maja wykonywac swoja prace w meczach z Brazylia?

Ja nie czepiam sie tego ze ma byc gra fair, ale czepiam sie NAWOLYWANIA do odpowiedniego sedziowania w MECZACH BRAZYLII. Kumaju?

Pff... to chyba lekka nadinterpretacja... pewno walnął sobie od tak tekst, dziennikarze podłapali i zrobili wielkie halo z tego... przesadzasz...
A z tym popisem to już w ogóle...

Wiesz, jak dla mnie to to zdanie Ronaldinho wygląda jak wyciągnięte z kontekstu, ale luz... jednych cos śmieszy a innych nie :D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Flo » środa, 7 cze 2006, 20:42

w tych czasach trzeba uwazac co sie mowi, gdy sie jest na cenzurowanym. Mlody jest nauczy sie. Myslisz ze to tylko onet sobie takie cos wydumal? :lol: Ronaldinho jest tak popularny ze na calym swiecie dziennikarze szukaja tylko jego bledow, chocby jezykowych
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Demurrer » środa, 7 cze 2006, 20:55

Flo napisał(a):"
Kod: Zaznacz cały
"Wszystkie drużyny czekają na nas i będą grały ze zdwojoną uwagą. To bardzo ważne, by sędziowie rygorystycznie stosowali przepisy. Wynika to z naszego stylu gry - przeciwko nam wszystkie zespoły głównie się bronią" - przyznał 26-letni Ronaldinho


No tego to onet sobie chyba sam nie wymysli co? Od kiedy to jakis pilkarz bedzie pouczal sedziow jak maja wykonywac swoja prace w meczach z Brazylia?

Ja nie czepiam sie tego ze ma byc gra fair, ale czepiam sie NAWOLYWANIA do odpowiedniego sedziowania w MECZACH BRAZYLII. Kumaju?


Słusznie powiedział Ronaldinho.

Powiedział, że ważne jest aby "sędziowie rygorystycznie stosowali przepis"

Bo to jest naprawdę ważne.Co w tym konkretnym zdaniu widzisz niestosownego?

Przyznasz, że są różne modele sędziowania. Wynikają one z różnego stosowania przepisów. Przepisy dotyczące gry, jak każde inne, można stosować tak jak podczas strajku włoskiego – skrupulatnie do bólu lub z większym dystansem stosując mniej restrykcyjną wykładnię i dopuszczać np. ostrzejszą grę.

Przecież wiadomo, że na wsypach przepisy nie są "rygorystycznie" stosowane przez co sędziwe pozwalają na ostrzejszą grę.

A on chce, aby przepisy były stosowane rygorystycznie, a więc aby został zastosowany właśnie taki model sędziowania, który oznacza, że sędzia będzie mniej gry „puszczać” a więcej „gwizdać”. Co w tym złego?

Taki apel tym bardziej ma sens, że sędziować będą sędziowie z różnych kultur piłkarskich.

Mało tego, trudno nawet tu mówić o jakimś apelu czy nawoływaniu. Jest raczej opinia piłkarza – powiedział, że ważne jest aby..., a nie powiedział przecież - wzywam wszystkich sędziów aby.....

Ponadto Flo dobrze wiesz, że słabsze drużyny uciekają się do fauli aby zatrzymać lub po prostu wyeliminować z gry lepszych technicznie piłkarzy. Ja bym naprawdę nie chciał, aby jakiś cap złamał mu nogę, bo sędzia postanowił sobie posędziować „po angielsku”. Chcę oglądać finezyjną grę, której sprzyja „rygorystyczne stosowanie przepisów”.
Choć oczywiście bez aptekarstwa. :P
Ostatnio edytowano środa, 7 cze 2006, 20:56 przez Demurrer, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Flo » środa, 7 cze 2006, 20:56

on po prostu boi sie o swoje nogi :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Roman » czwartek, 8 cze 2006, 10:37

czy przypadkiem pan Graham Poll nie będzie sędziował meczu "kanarków"?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » czwartek, 8 cze 2006, 13:03

Roman napisał(a):czy przypadkiem pan Graham Poll nie będzie sędziował meczu "kanarków"?


a nie wiem, a jesli on to Ronaldinho niech sie nie boi. Anglik lubi czesto gwizdac, a juz karne to uwielbia :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość