Adam Małysz - czy jest nadzieja?

Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.

Postprzez BLAaa » piątek, 9 gru 2005, 12:20

Jest nadzieja i juz.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Joey » niedziela, 11 gru 2005, 21:31

hmm a mnie tam to już rybka co tam w tych skokach .. nie żeby coś ale troche monotonne są ..
Joey
 

Postprzez McCool » niedziela, 11 gru 2005, 22:06

Joey napisał(a):hmm a mnie tam to już rybka co tam w tych skokach .. nie żeby coś ale troche monotonne są ..

a czego Ty sie spodziewasz? że będą tańczyć w powietrzu? :)

Adam to nasz człowiek, więc trzeba mu kibicować. Nie ma innej opcji. Przecież nie będziemy kibicowac jakiemuś Hannwaldowi np.
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Roman » niedziela, 11 gru 2005, 23:28

Hannawald został komentatorem

a to normalka od trzech lat - że skoro Adam nie łoi tyłka rywalom (zwłaszcza Niemcom) jak kiedyś, to mimo iż wciąż jest w czołówce, to dużo ludzi przestaje się tym sportem interesować, a i fenomenalne sukcesy Małysza zaczynają bagatelizować lub kreować z nich "fuks"

podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Stavro » poniedziałek, 12 gru 2005, 22:16

Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Postprzez qrczak » wtorek, 13 gru 2005, 00:29

Stavro napisał(a):
Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:


Czemu nie w skokach :?:
Jak Małysza wyrzucą z drużyny to mamy szansę. No i oczywiście jak będą dawać medale ekipie która najmniej skoczy. :lol:
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez qrczak » wtorek, 13 gru 2005, 15:50

Viking K-g napisał(a):
qrczak napisał(a):
Stavro napisał(a):
Roman napisał(a):Hannawald został komentatorem


podobno mamy w Turynie walczyć o medal drużynowo :P


w czym :?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: chyba nie w skokach... :shock: :shock:


Czemu nie w skokach :?:
Jak Małysza wyrzucą z drużyny to mamy szansę. No i oczywiście jak będą dawać medale ekipie która najmniej skoczy. :lol:


... i taka jest właśnie "nasza" mentalność. Jak zdobywał medale to wszyscy go cenili, a dziś się naśmiewacie
Facet przez trzy lata był jedynym sportowcem w Polsce, który podnosił na duchu wizerunek "POLSKIEGO SPORTU"



Przecież ja się nie naśmiewam z Małysza tylko ze Skupnia, Matei i reszty naszej kadry. Chyba każdy widzi że oni się nadają nie na skoczków ale na przedskoczków.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Wirnik » czwartek, 22 gru 2005, 00:43

Małysz niestety bez nadzieja....sorrryyyy.....bez nadziei :)
Wirnik
Dyskutant
 
Posty: 151
Dołączył(a): wtorek, 22 lis 2005, 21:26

Postprzez bezAMBICJI » poniedziałek, 26 gru 2005, 12:49

moim zdnaiem Małysz jeszcze pokaże na co go stać...Ja w niego wierze :D
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11


Powrót do :: sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość