Wszystko co dotyczy sportu na różnych szczeblach, od światowego do podwórkowego. Jeżeli masz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić - to właśnie tutaj możesz o tym napisać.
musi odejsc... przykro mi ogladac jak Manchester tak fatalnie gra...trzeba sporo zmienic w tym zespole zeby mu przywrocic dawna swietnosc...ale tak czasami bywa...
Stavro napisał(a):musi odejsc... przykro mi ogladac jak Manchester tak fatalnie gra...trzeba sporo zmienic w tym zespole zeby mu przywrocic dawna swietnosc...ale tak czasami bywa...
Może i odejdzie. Już kiedyś zapowiadał, że pójdzie na emeryturę, teraz chyba to w końcu zrobi. Za długo już raczej w jednym klubie. Mnie akurat odpadnięcie Manchesteru nie martwi.