Koncert charytatywny

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez abebe » wtorek, 4 wrz 2007, 18:55

jakbym mógł się do czegoś przydac, to jestem do dyspozycji :)
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez abebe » środa, 5 wrz 2007, 12:20

Achajko, na mnie zawsze możesz liczyc.!
tylko ostrożnie z panem jeszcze prezesem Victorii( czarne chmury nad chłopiną się zbierają) :)
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez kołysanka » środa, 5 wrz 2007, 12:58

Achajo, a możesz coś więcej napisać jaki charakter będą miały koncerty?
Tzn. jaka muzyka, zespoły, etc. (i czy tylko zespoły, czy ogólnie kołobrzescy artyści z szeroko pojętą twórczością), bo bo innego pasuje do Tirlitonek, a co innego do muzyki w stylu Bandy Puchatka.

Czy też to będzie taki cykliczny twórczy misz-masz jak Orkiestra co roku zbierający na coś (kogoś) innego?
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez loisslane » środa, 5 wrz 2007, 13:21

A ja w ogóle uważam, ze stowarzyszenie Victoria jest za mało znane w Kołobrzegu. Nie ma go nawet w spisie organizacji pozarządowych na oficjalnej stronie miasta. To jedyne takie stowarzyszenie w mieście, działa juz dobry rok, a poza dziennikarzami i lekarzami wiedzą o nim właściwie chyba tylko bardziej lub mniej pośrednio zaangażowani w jego działalność. A szkoda.
loisslane
 

Postprzez mimoza » czwartek, 6 wrz 2007, 20:56

w latarni chyba powinno zagrać się rocka -
proponuje

latarnicy dla victorii -
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez abebe » czwartek, 6 wrz 2007, 21:55

Achaja, super, ale powiedz mi, tego prezesa chosztaplera już pogonili tak?
wiem, że jestem upierdliwy ale nie daje mi tos pokoju.! :)
Avatar użytkownika
abebe
V.I.P
 
Posty: 491
Dołączył(a): środa, 4 kwi 2007, 20:29
Lokalizacja: z pipki

Postprzez _Sandman_ » sobota, 8 wrz 2007, 12:57

Mucha został odwołany Prezeswm jest Aśka teraz.
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez Vin » wtorek, 11 wrz 2007, 18:48

super
na bank pojde posluchac
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości