Profesjonalne Tipsy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Profesjonalne Tipsy

Postprzez Deja Vu » sobota, 31 mar 2007, 21:22

Szukam kosmetyczki w Kołobrzegu, doświadczonej i profesjonalnej, która naprawdę dobrze robi tipsy żelowe, francuskie. Jeśli ktoś zna takie miejsce to będę wdzięczna za wskazówki, bo nie chcę eksperymentować na swoich paznokciach.
Avatar użytkownika
Deja Vu
Weteran
 
Posty: 515
Dołączył(a): piątek, 16 mar 2007, 08:32
Gadu-Gadu: 0
Skype: omar_kg

Postprzez mimoza » niedziela, 1 kwi 2007, 08:22

ja robię żelowe ale tylko mam rosyjskie mocno zapachowe z plazmowymi ekranikami na których lenin przemawia i pada wystrzał z aurory... jak chcesz...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez ewe » wtorek, 3 kwi 2007, 07:56

Moja żona chwali i reklamuje kosmetyczkę na ul.Narutowicza, w piwnicy, czarna , szczupła i wiem tylko, że ma na imię Ewa. Po prostu lubi to i stara się . I co jest najlepszą reklama , trudno sie do niej dostać
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez Vin » wtorek, 3 kwi 2007, 07:59

nie wiem
nie robie tipsow
ale zapytam na forum cosmo :)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Makowiec » piątek, 6 kwi 2007, 14:11

Achaja napisał(a):oj mimoza... to poważny problem... a ty sie nabijasz...

dobrze, że pyta... to tak samo jak z lekarzem... a koszt założenia nie jest mały i jak kto odwali babola to po tygodniu magą pospadac

więc cichaj jak się nie znasz :P

NIGDY ??? Oj ile TRACISZ :shock:
Makowiec
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 6 kwi 2007, 11:50

Postprzez Makowiec » piątek, 6 kwi 2007, 14:12

Achaja napisał(a):chyba tak,ale nigdy nie robiłam więc nie skumałam

jeśli tak to polecam Madzie ze 100% pewnością :D

NIGDY ?! WIESZ ILE STRACIŁAŚ ???!!!! :lol:
Makowiec
Nowicjusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 6 kwi 2007, 11:50


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości