Achaja napisał(a):oj mimoza... to poważny problem... a ty sie nabijasz...
dobrze, że pyta... to tak samo jak z lekarzem... a koszt założenia nie jest mały i jak kto odwali babola to po tygodniu magą pospadac
więc cichaj jak się nie znasz
? Oj ile TRACISZ 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości