Strona 1 z 3

powitanie

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 21:52
przez killer
kolejny nowy uzytkownik...czytałem, śledziłem i w końcu zdecydowałem sie i ja!pozdrawiam wszystkich.tegoroczni - czemu tu piszecie?co o tym zdecydowało?

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:11
przez Flo
szufla

poziom 3

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:13
przez killer
jak sie tam dostac??? :help:

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:18
przez Tisaja

:-)

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:20
przez killer
przeczytałem napisałem...zobaczymy efekt :-)

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:21
przez Celtic
najprościej aby sie dostać na trzeci poziom trzeba dwa poprzednie....... spacyfikować :wink:

ps: ale to sie tylko sprawdza w grach :twisted:

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:54
przez McCool
siemasz killer. tylko nikogo nie morduj tutej :)

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 22:56
przez killer
wszystko zalezy od okolicznosci :lol:

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 23:25
przez mimoza
cześć - morduj do woli - mam nadzieje, ze nie jesteś kolejnym aktywistą partyjnym...
życzę udanych dyskusji

PostNapisane: niedziela, 11 mar 2007, 23:30
przez telka_es
o mimoza ! i Ty pod wieczór sie pojawiłeś....


nie to żebym sie czepiała, jak masz mi to w stylu zarzcać, ale tak po prostu już dawno twojego żadnego postu nie czytałam.......

PostNapisane: poniedziałek, 12 mar 2007, 05:42
przez Agunia__
witaj killer - a nie jest was dwoch? ;)

PostNapisane: poniedziałek, 12 mar 2007, 08:39
przez mimoza
telka_es napisał(a):o mimoza ! i Ty pod wieczór sie pojawiłeś....


nie to żebym sie czepiała, jak masz mi to w stylu zarzcać, ale tak po prostu już dawno twojego żadnego postu nie czytałam.......


idż się wyśpij... jak chcesz to choc na pifo - nie będę się kłócił z anonimem

PostNapisane: poniedziałek, 12 mar 2007, 08:45
przez telka_es
to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.

PostNapisane: poniedziałek, 12 mar 2007, 08:56
przez mimoza
telka_es napisał(a):to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.


telka bez urazy - interesują mnie żywi ludzie, pisanie z anonimem nie jest zdrowe... ty mnie znasz - ja Ciebie nie, więc o czym mamy rozmawiać ? póxniej dowiem się, że jesteś 100 kilowym kolesiem i lubisz małe dziewczynki...

znam się tu prawie ze wszystkimi, albo wiem z kim pisze... pozdr

PostNapisane: poniedziałek, 12 mar 2007, 09:04
przez telka_es
mimoza napisał(a):
telka_es napisał(a):to było wyciągnięcie ręki - ja sie nie kłóce, było mineło.

co miałam do powiedzenia to powiedziałam i kropka.


telka bez urazy - interesują mnie żywi ludzie, pisanie z anonimem nie jest zdrowe... ty mnie znasz - ja Ciebie nie, więc o czym mamy rozmawiać ? póxniej dowiem się, że jesteś 100 kilowym kolesiem i lubisz małe dziewczynki...

znam się tu prawie ze wszystkimi, albo wiem z kim pisze... pozdr



czytaj priva i nie powtarzaj sie w kółko
100 kilowym kolesiem nie jestem i małych dziewczynek też nie lubie to w k'woli wyjaśnienia