Nowy rozkład jazdy PKP

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Peny » piątek, 15 gru 2006, 09:30

jest beznadziejne polaczenie poznan kolobrzeg :maruda: bez-na-dzie-ja!!!!! Don't like it :?
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kazió » piątek, 15 gru 2006, 10:36

Do bani jak zawsze, nie ma juz pociagu do Olsztyna przez 3miasto, fajnie ze do gda pociagi jezdza coraz szybciej, ale czemu sa o tak ch. porach :x a przesiadka w białogrodzie nie jest spelnieniem moich marzen :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez cichy » piątek, 15 gru 2006, 13:54

Peny napisał(a):jest beznadziejne polaczenie poznan kolobrzeg :maruda: bez-na-dzie-ja!!!!! Don't like it :?

dokladnie, jeden konkretny pociag, a reszta z przesiadkami, gdzie trzeba czekac okolo 1h :/ :/ :/ :x
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez Olga » piątek, 15 gru 2006, 16:41

:lol: Spójrzcie sobie na połączenia Kołobrzeg - Toruń i Toruń - Kołobrzeg. Ani jednego bezpośredniego pociągu!! Wszystko z przesiadkami... z dwiema, trzema, jak jest z jedną to podróż trwa 8,5 godziny :p Jest to nieco nienormalne!! Dlatego radzę Wam nie marudźcie, bo może być jeszcze gorzej :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez redlovebloodgirl » piątek, 15 gru 2006, 18:41

Olga no co ty? :shock:
Mariol-a trzeba bylo isc do Krakowa :P tu zadne pociagi sie nie zmienily...zreszta i tak nimi nie jezdze ;) szybciej jest pksem
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 9 gości