Strona 1 z 1

Re: Prosze o pomoc w znalezieiu

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 09:54
przez qrczak
bos napisał(a):Prosze o pomoc w znalezieiu tematu na temat tego ze z kabluwk łapią juz piratuw



Już łapią piratuw, sam widziałem na własne oczy. Dzisiaj rano stali samohodem za kołobrzegiem i łapali piratuw. Podobno aresztowali w porcie statek "Pirat". Tylko nie wiem czy to byli ze z kabluwk, nie pszedstawiali siem.

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 09:54
przez Vin
:lol: :lol: :lol:

piratuw mowisz ?

a co to jest ?
piratuw ?

:lol: :lol: :lol:

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 09:56
przez qrczak
Prosę moderatoruw o pomoc w uhronieniu tego tematu pszed smietnikiem.
Prosbe swojom motywujem tym iz jest to temat ktory moze nam duzo uzmyslowic w kwestii piratuw i ze z kabluwk.

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 09:57
przez j0shu4

PostNapisane: środa, 13 gru 2006, 09:57
przez Vin
piratuw z karibuf

:lol: