Re: Prosze o pomoc w znalezieiu
bos napisał(a):Prosze o pomoc w znalezieiu tematu na temat tego ze z kabluwk łapią juz piratuw
Już łapią piratuw, sam widziałem na własne oczy. Dzisiaj rano stali samohodem za kołobrzegiem i łapali piratuw. Podobno aresztowali w porcie statek "Pirat". Tylko nie wiem czy to byli ze z kabluwk, nie pszedstawiali siem.