gorączka + hafty...
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam
report napisał(a):gorączka + hafty...
podobno to sprawa wody - nie wolno pic nieprzegotowanej... powiedzieli mi dobrzy ludzie w poczekalni... leżę i zdycham - jak ktos może wapść mnie dobić to zapraszam
Olcia napisał(a):W naszej cudnej wodzie pływają sobie takie malutkie (ale jakie groźne) bakterie Coli... ja już przeszłam swoje, teraz nawet jak gotuje wode, to do czajnika wlewam mineralke...
Konsul napisał(a):Nie strasz, poważnie, skąd ta wiadomość? Jest "cola" w naszych kranach, trzeba to chyba gdzieś zgłosić.
... a badania to chyba z sanepidu są.
A może to są baterie Fanty
qrczak napisał(a):... a badania to chyba z sanepidu są.
A to są badania, czy chyba badania![]()
To są bacterie coli, czy chyba coliA może to są baterie Fanty
![]()
![]()
Nie róbcie jaj ludzie, ktoś coś usłyszał przez ścianę, a potem głupoty powtarza. Sorry jeżeli kogoś uraziłem.
Tak naprawdę to potwór z Loch Ness się zesrał i doleciało do nas aż.
)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości