ziomuś napisał(a):Ag-tel ma bardzo drogo, taniej jest na Wojska Polskiego, na przeciw Biedronki. Dla przykładu w Agtelu wibra nwoa 30zł a w GSm na Wosjka Polskeigo 15zł,
nyGGaz napisał(a):na Wojska Polskiego chyba jest najlepszy serwis, pracuje tam moj kolega i koles zna sie na rzeczyza profesjonalna usluge nie zyczy sobie duzo kasy
ziomuś napisał(a):DeeJay jakoś służy mi dobrze ta wibra i nie narzekam, ale za to dodam, że np w Agtelu są tańsze obudowy, szkoda tylko, że te nie orginalne bardzo szybko się rysuja i niszczą i nie mówie tu tylko o tych kupionych w Agtelu
w AGTELU dostaniesz na prawie wszystko gwarancje bo za to zwe telefon ci spadnie i obudowa polamie niestety nie ma gwarancji czy bedzie oryginalna czy tansza, orginaly tez mozesz kupic w AG telu
[/list]Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości